Revival Great Return...

w listopadzie 2010 roku i lutym 2011 roku, Forum Revival borykał się z problemami z serwerem. Po jego powrocie, użytkownicy forum PokeCollect zareagowali tak:

PokeCollect
Pudło plików Pokemon!

PokeScena - Revival Great Return...

poxer - 24 Listopad 10, 14:25
Temat postu: Revival Great Return...

Niestety forum Revival zostało na nowo otworzone. Co pewnie oznacza gwałtowny powrót tyranii Vulpa i innych okropieństw. Jednym słowem mamy PRZESRANE. Co wy sądzicie o Revie?

Legends - 24 Listopad 10, 15:58

Sądzę, że zwariowałeś. Czy styranizowany czy nie, Rev jest częścią PPSu. Po prawdzie na nim siedziało dużo ludzi, a więc Rev jest dobry. Jak już to mów o ludziach. Będziecie mieli przesrane? Bo? Ktoś ma tu zamiar zwiać na reva? Nie. Ktoś was tu napadnie? Nie, bo mogli to zrobić równie dobrze wtedy jak Reva nie było. 
Ogółem: Powrót Reva na plus.Nenloth - 24 Listopad 10, 17:02

Um, ja raczej zachowam zdanie neutralne. Fakt, Revival może stanowić dla nas trudną konkurencję, jednakże przyznajmy to otwarcie: mają świetny PBF, a i znają się na robocie Pokemonowych walk. 
W części poprę Legendsa, jednakże nie oceniłbym tego jako czystą zaletę.

Nexus DominLoL - 24 Listopad 10, 17:29

rev wrócił, dobrze= PPS jest powiększony, źle=ludzie zwieją ;/

Inaka - 24 Listopad 10, 17:30

Uważam, że powrót Revivala jest na plus. To tam zaczęłam się uczyć jak grać w PBF, tam liznęłam lekko teorię RNG, a poza tym tam też uciekłam na pewien okres czasu, gdy miałam już dosyć PC. 
Poxer, ja naprawdę nie rozumiem... Dlaczego nie lubisz Reva? Rev to przecież nie jest tylko vulpi i jego ekipa, jest tam wiele przyjaznych osób, np. Rubin, Cynd Ninja, Grzeg i inni podobni.

Kojot - 24 Listopad 10, 17:42

nie ma kto zwiać. Chyba że ludki pokroju plpl ( w sensie, że przyszli bo Reva zamknęli).

poxer - 25 Listopad 10, 12:48

Inaka, nie mówię o tych fajnych ludziach. Nie mam nic specjalnie do Reva, tylko po prostu jak już nawet się pojawią jacyś nowi, to od razu na Reva.

De - 25 Listopad 10, 20:26

Cytat:
Inaka, nie mówię o tych fajnych ludziach. Nie mam nic specjalnie do Reva, tylko po prostu jak już nawet się pojawią jacyś nowi, to od razu na Reva.

A wolisz zeby przychodzili tutaj i czytali twoje bzdury?XD 

Gwoli scislosci, nowi najpierw wchodza i tak na PoPL ;p Bo jest na szczycie gugli 
xD

PokeMan - 21 Luty 11, 09:28

De napisał/a:
Gwoli scislosci, nowi najpierw wchodza i tak na PoPL ;p Bo jest na szczycie gugli 
xD


już nie 

A Rev dużo stracił, co widać gołym okiem. Spadł do naszego poziomu tj. u nas tylko napieprzanka w Offtopie, u nich to samo w PBFie. A najlepsze ( najbardziej na temat) są PVF i PoPL. I jest jeszcze taki wynalazek jak PokeLazure. Zresztą, czt Rev jest jeszcze pokemonowym forum ? Vulpi stara się się rozbudowywać ogólną tematykę, ale i obśmiewa coś co kiedyś wyniosło go na szczyt - Anime. Wystarczy spojrzeć na tamtejszy opis tego działu. A szczyt to był, na początku 2009 r. kiedy ludzie walili tam drzwiami i oknami, bo odcinki były itp. Teraz panuje tam Ifr który "wygasza" tematy wg. swojego widzimisię ( to co lubi zostawia, to czego nie lubi wygasza ), download skasowano, przy akcji kasowania postów i użytkowników - co jest bezsensem, bo żyjemy w 2011 r gdzie hosting jest taniutki i nie trzeba oszczędzać, a nie w 2000 kiedy Polbox dawal na konto e-mail 1 mb, Rebuplika na www 25 mb i mało kto słyszał o dynamicznych stronach PHP które są obecnie standardem. Naprawdę nie rozumiem tego parcia na kasownie wszytskiego...nawet Onet co z racji ilości materiału winien mieć w arch. najwyżej ostatni rok, ma nawet arty z 2006. Ale głupota nie boli, inni skorzystają. Żał tylko Vall, że do tego 2008 r. miała przez decyzje Waldka (?)/kogoś innego nowe forum co kilka mies. ... ludzie, niby poważna strona, a forum aktualne założone w 2009 r. ? LOL. 
Sam Rev zachował jakieś tam resztki ciekawych tematów z przeszłości, więc dobrze, że jest aktywny.

Szymb - 21 Luty 11, 09:46

O, fajnie, że wrócił temat 
------------------- 
Ja się jeszcze o tym nie wypowiadałem, ale uznaję, że dla naszego forum powrót reva to MINUS. Stracimy (Liśmy) za dużo użytkowników i zostanie bardzo ciasna gromada takich jak Poksiu, Afil, Inaka, Tommy, Spiritomb, no i zobaczymy, może ja. No na pewno Drago i ty też zostaniecie, ale wszystkie "Dzieci Dałnlołdu" co rejestrują się tylko dlatego, by dostać parę kodów do HGSS, teraz będą rejestrować się na revie. Tak jak ja - Miałem swoje własne forum. Ludzie tam wbijali by pograć w PBF (150 postów gra z valenem 
O_o
 ), by pogadać, a ja nagle założyłem temat "Adobe Photoshop CS5 crack". Crack działa, ale ludzie rejestrują się na tym forum nie, żeby gadać o Pokach, a żeby ściągnąć Cracka. Pomysł reva by stać się forum o wszystkim był "genialny". Teraz przyciągną kolejne tysiące userów i będą ogromną potęgą w kraju. (Jak np. takie forum młodzieżowe needs czy jakoś tak). Na naszym forum potrzebny jest REDAKTOR, który będzie przepisywał wszystkie możliwe tematy z Bulby, serebii i beach (Ja się zgłaszam 
:D
 ), interesująca gazetka, która będzie zawierała nie tylko info o Pokach, a także jakieś dowcipy, recenzje gier na DS, na PSP itd. Tym sposobem osiągniemy zdecydowanie więcej. 

Przepraszam za napisanie tego postu, ale musiałem.

poxer - 21 Luty 11, 15:24

I nikt ci za to łba nie urwie, uwierz. 
Nasza sytuacja jest po prostu w opłakanym stanie, bo mamy z 10, no, może 15 userów którzy tu systematycznie wbijają, a reszta leci jak muchy na lep do downloadu. Revival ofiarowuje troszkę więcej niż chwilka rozmowy w jednym temacie oraz marne pliki Pokemonowe w downloadzie. Tutaj jest nasz minus, a ich plus. I prawdopodobnie mało możemy z tym zrobić, szczególnie, że upadł PokeSerwis. Chociaż tekst Szymba: interesująca gazetka, która będzie zawierała nie tylko info o Pokach, a także jakieś dowcipy, recenzje gier na DS, na PSP itd., to bardzo ciekawy pomysł, tylko nie ma go kto zrealizować. Jeśli ktoś ma pomysły, może niech się nimi podzieli w tym temacie, bo to może coś dać.

Szymb - 21 Luty 11, 15:28

Ja mogę podjąć tą pracę, pracuję w gazetce szkolnej 4 lata. Ale tylko TEKST, nie mogę zająć się wszystkim...

Maron - 22 Luty 11, 10:43

Pewnie mnie zabijecie, ale najlepiej by było zrobić fuzję i tyle. Przynajmniej byłoby trochę zdolnego ludu. I silni sparing - partnerzy.

Szymb - 22 Luty 11, 11:26

Maron napisał/a:
Pewnie mnie zabijecie, ale najlepiej by było zrobić fuzję i tyle. Przynajmniej byłoby trochę zdolnego ludu. I silni sparing - partnerzy.
Sparing to pojedynek... 
O_o
 Chyba miałeś na myśli sponsoring. Ale mieliśmy Pokeserwis, padł. Teraz przekonaj reva o tym, że ma nas wspierać. Porażka. Nie da się po prostu. Sponsorować was może moja poprzepięknista stronka garfieldbybartek.yoyo.pl... Tak na serio, to sponsoring to rzecz, którą w tym świecie trzeba kupić, tego się nie dostaje na urodziny. Co do fuzji, to nie uda wam się żadnego forum większego niż to moje, tylko dlatego, że aktywne fora nie chcą być wchłonięte. Gdyby to ode mnie zależało też np. nie oddałbym wam forum, bo jestem tam MG, a wy mnie MG nie zrobicie. To powie wiele Adminów, modów, userów itd. Zdolny lud? Taki lud musi być z naszego forum, bo teoretycznie nikt tego nie zrobi oprócz jakichś tematycznych stron typu forumowe.jun.pl. Kiedy moje forum było już na samym skraju (usunęliście je z REKLAMY, bo aktualizowane nie było 6 miesięcy), okazało się, że było. Tommy wszedł na nie i odpisał mi w temacie gry. Można to uznać za przenośnię, bo gdy na forum zostanie 5-10 aktywnych userów, ktoś na innym forum napisze reklamę tego forum - i nagle rozpocznie się zlot. Moja propozycja jest taka: 
Fuzji się nie da 
Zdolny lud tylko na forach tematycznych 
Sponsoring za drogi. 

Życzę powodzenia, pamiętajcie, że jak będziecie chcieli zrobić gazetkę, to ja jestem gotów 
:D

poxer - 22 Luty 11, 12:08

Oczywiście, że da się zrobić fuzję, ale nie z Revivalem. Bo to by była po prostu żałosna kapitulacja.

Maron - 22 Luty 11, 17:54

1. Sparing, nie sponsoring! Chodzi o partnerów do walki w Pokemon Online 
:D

2. To jest forum tematyczne...

PokeSkate - 22 Luty 11, 18:06

Skoro mowa o sparingu.. Who wanna fight with me? 

Pokemon Online! 

PokeBattleCenter! 

A do reva przeszedł nawet plpl 
:(

poxer - 22 Luty 11, 18:24

A skąd przyszedł jak upadł Rev?

Opticum - 23 Luty 11, 12:32

well well well. 

Powrót Revivala plusem. Zorganizowano tam wiele konkursów, z naprawdę fajnymi nagrodami... 
A jak taki np. poxer usłyszał od innych "tyranię vulpiego" to się nie dziwcie. Później popierają go inni newbie w temacie, i powstaje syf. 
Revival jest dobry. Jednak wiele ludzi się myli, gdyż np. Cynd Ninja i rubin nie siedzą tam aż tak często :\ Wręcz... rzadko. 
Siedzi tam trochę... mhmhmhm... głupich ludzi, po prostu,... więc może dlatego nie lubicie tego forum. Ale na każdym forum siedzą jacyś głupole - na PVF, na PokeCollect, na Revivalu, na PoPLu. 
A, i PoPL w guglach... nie jest nawet na pierwszej stronie. Wpisz frazę najczęściej wpisywaną przez nowych internautów - "pokemon". Valhalla na pierwszym miejscu. Tj. nie wiem jak na innych przeglądarkach, ale to bez znaczenia... chyba. 
Także, zrobiliście bardzo sztuczną dyskusje o glupotach. 

poxer - nie znasz dobrze historii PPSu... ja w sumie też nie, ale wiem to i owo. i wiem rowniez, ze twoje poglady są przynajmniej groteskowe. 

PokeMan - zrób coś pozytecznego i zamknij topic. 
:)

Szymb - 24 Luty 11, 11:42

Cytat:
A jak taki np. poxer usłyszał od innych "tyranię vulpiego" to się nie dziwcie. Później popierają go inni newbie w temacie, i powstaje syf.

Dobra, wiemy, że masz konto na rewie. Co do tyranii, to chyba ja ją pierwszy odkryłem i chyba byłem pierwszą osobą z Collecta, która się zbuntowała. Tak - to moja wina, ale miałem cel. Dzięki mnie ilość userów z Collecta i reva na raz się zmniejszyła 4-ro krotnie... 


Cytat:
Revival jest dobry.
To zUUUUUooooooo! 


Cytat:
Siedzi tam trochę... mhmhmhm... głupich ludzi, po prostu,... więc może dlatego nie lubicie tego forum. Ale na każdym forum siedzą jacyś głupole - na PVF, na PokeCollect, na Revivalu, na PoPLu.
Czekaj, znam jednego z nich... I chyba ma nick na O, czy jakoś tak? (Przepraszam, za ten komentarz... Po prostu nie podoba mi się, jak obraża nasze forum) Cytat:
Wpisz frazę najczęściej wpisywaną przez nowych internautów - "pokemon". Valhalla na pierwszym miejscu. Tj. nie wiem jak na innych przeglądarkach, ale to bez znaczenia... chyba.
A collecta nie widzę nawet na 5 stronie, taki problem? Moje forum kiedyś (w szczytowym momencie) było na 347 stronie (podnieta 
:D
 ). Ale przy okazji reva też nie widzę... 


Cytat:
Także, zrobiliście bardzo sztuczną dyskusje o glupotach.
Dziękujemy za skorzystanie z usług naszego forum. Życzymy szybkiego powrotu. 


Cytat:
poxer - nie znasz dobrze historii PPSu... ja w sumie też nie, ale wiem to i owo. i wiem rowniez, ze twoje poglady są przynajmniej groteskowe. 

PokeMan - zrób coś pozytecznego i zamknij topic. 
:)
Zaraz - masz coś do poxia? Temat został odkopany przez Pokemana, bo miał swoje zdanie do powiedzenia. Wypowiedział je - osoby jak ja je skomentowały i tak się rozpoczęła dyskusja. W końcu - jaka jest słownikowa definicja forum? 

Człowieku - ogarnij się! Wiesz, co to jest "tyrania rewa"? Na forum parę miesięcy temu był taki baaaaaardzo kipiący gniewem prawie szutboksowy temat o rewie. (Jeszcze, zanim rev padł). Użytkownicy reva wchodzili na to forum, by wypowiedzieć swoje zdanie, a my je podważaliśmy. Wybuchła rebelia. Nasze ofiary tej walki - Valen i ja. Tyle, że valen nie wrócił. Najciekawsze komentarze Vulpi umieszczał na swoim blogu (Blip) i były one na stronie głównej reva. Zrobiłem jeden błąd - przez który uciekłem. Napisałem o tyranii vulpa i o tym, że w życiu nie wrócę na to forum, z powodu vulpa i tego, co z tym forum zrobił. Wiesz, że tego dnia dostałem 50 PW? Vulpi umieścił mnie na stronie głównej, a ja jak tchórz zwiałem z forum (50-ta strona tematu). Nadal sobie nie jestem w stanie wybaczyć takiego głupstwa, bo obraziłem tak duże forum o Pokemonach... A oni nic nie zrobili... Głównie w tym temacie toczona była walka Daru z userami reva kontra Vulpi... i userzy Reva. Nieważne. Nie chcę drugiego takiego tematu, bo znowu kogoś skrzywdzę. Proszę PokeMana o ostatni komentarz i zamknięcie tematu. Tak - po napisaniu tego zmieniam zdanie. Ale nie ucieknę tym razem. Przepraszam, za urażenie wszystkich. 

Moje podejście do rewa zmieniło się po napisaniu tematu z hackiem. Na collect daliście mi pomocne narzędzia, a tam dostałem 2 warny i wszyscy po mnie jechali. Dopiero po roku, po zmartwychwstaniu reva ktoś napisał: Mogę ci pomóc. Z powodu warnów za pytanie wkurzyłem się niemiłosiernie i napisałem w PW "Dlaczego te warny?" Brak odpowiedzi (Oczywiście, nie było też pokazane, za co są w moich warnach). Potem "Człowieku - każąc za pytania nie osiągniesz niczego!" - dostałem 3-ciego warna. Potem skopiowałem paręset razy "Vulpi to tyran i jest głupi" - I mnie zbanował. Koniec. Kropka tyranii. 

Proszę, choć za ten post mnie nie warnujcie...

Opticum - 24 Luty 11, 11:52

this feelin', when... oh, i don't know what can I say. 

przeczytałem 1/4 twojego posta i mnie bardzo zanudził. W dodatku, nie było w nim ani krzty prawdy... 
Wg ciebie wybuchł butthurt na forum ws. Revivala. A wg mnie takowej rzeczy nie było - jeżeli musiał być tu flejm... To musiałoby to okrążyć PPS... Chociaż mógł być - PokeCollect bardzo odchodzi od PPSu (jest z nim mało związany). 
Szymb - na każdym forum są idioci. Pogódź się z tym. Nie twierdzę, że ja idiotą nie jestem, ale nie twierdzę, że ty idiotą nie jesteś równie dobrze. 

W każdym razie, napisałeś bardzo głupie rzeczy. Na tym forum nie mógł powstać butthurt - jest jedna, ważna przyczyna - tu jest góra 25 aktywnych użytkowników, gdzie jedynie pięciu się pluje z innymi, dziesięciu odpowiada w tematach z grami, a kolejne dziesięciu siedzi cicho i obserwuje. Tak, PokeCollect jest zacofany i nic nie pomoże stwierdzenie, że "ma x-miliardów postów". Bezsens. 
Siedzą tu fajni ludzie... ty...Inaka...Afil...Domin...etc, ale siedzą tu również idioci. Nie mówię o sposobie pisania, np. "czeźdź jeste mareg, lóbje mlego", tylko o sposobie bycia. Postępowania. Ale wy nieprędko zrozumiecie w czym rzecz, bo nie chcecie nawet dyskutować z prawdą.

Drewko - 24 Luty 11, 13:09

Ejj pytanie: Co z tego że Revival wrócił? Siedzimy na pokecollect i raczej jakaśtam "Tyrania Vulpiego" (kimkolwiek on jest) nas nie dotyczy i może nam on co najwyżej...wiecie samo co.To tak samo można by pisać o "Wielkich powrotach Google.pl" albo inne coś. Wróciła strona o pokemon? Fajnie! Ale pisanie jakby przez to miał być koniec świata wydaję mi się dziwne...;/

poxer - 24 Luty 11, 13:16

Mamy tutaj problem w postaci tego, że ci co przyszli z Revivala nie widzą problemu, ponieważ na Revie praktycznie cała afera rysy nie zostawiła. Revowcy nie widzieli całego konfliktu ze strony tych mniejszych forów. Taki true.

Szymb - 24 Luty 11, 15:03

Opticum napisał/a:
this feelin', when... oh, i don't know what can I say. 

przeczytałem 1/4 twojego posta i mnie bardzo zanudził. W dodatku, nie było w nim ani krzty prawdy... 
Wg ciebie wybuchł butthurt na forum ws. Revivala. A wg mnie takowej rzeczy nie było - jeżeli musiał być tu flejm... To musiałoby to okrążyć PPS... Chociaż mógł być - PokeCollect bardzo odchodzi od PPSu (jest z nim mało związany). 
Szymb - na każdym forum są idioci. Pogódź się z tym. Nie twierdzę, że ja idiotą nie jestem, ale nie twierdzę, że ty idiotą nie jesteś równie dobrze. 

W każdym razie, napisałeś bardzo głupie rzeczy. Na tym forum nie mógł powstać butthurt - jest jedna, ważna przyczyna - tu jest góra 25 aktywnych użytkowników, gdzie jedynie pięciu się pluje z innymi, dziesięciu odpowiada w tematach z grami, a kolejne dziesięciu siedzi cicho i obserwuje. Tak, PokeCollect jest zacofany i nic nie pomoże stwierdzenie, że "ma x-miliardów postów". Bezsens. 
Siedzą tu fajni ludzie... ty...Inaka...Afil...Domin...etc, ale siedzą tu również idioci. Nie mówię o sposobie pisania, np. "czeźdź jeste mareg, lóbje mlego", tylko o sposobie bycia. Postępowania. Ale wy nieprędko zrozumiecie w czym rzecz, bo nie chcecie nawet dyskutować z prawdą.


Cytat:
przeczytałem 1/4 twojego posta i mnie bardzo zanudził. W dodatku, nie było w nim ani krzty prawdy...
Powiedział facet, który na rewie zarejestrował się miesiąc temu... 


Cytat:
Wg ciebie wybuchł butthurt na forum ws. Revivala. A wg mnie takowej rzeczy nie było - jeżeli musiał być tu flejm... To musiałoby to okrążyć PPS...
Wybuchł - Pokeman, potwierdź! Dość ogromny, bo było w tym temacie z 20 osób po stronie reva i mniej więcej tyle samo z collecta. 


Cytat:
Chociaż mógł być - PokeCollect bardzo odchodzi od PPSu (jest z nim mało związany).
Nie, takie gigantyczne forum na PPSie... W ogóle nie ma związku... 


Cytat:
Szymb - na każdym forum są idioci. Pogódź się z tym. Nie twierdzę, że ja idiotą nie jestem, ale nie twierdzę, że ty idiotą nie jesteś równie dobrze.
Ja też, wiem, że zrobiłem ogromny błąd parę miesięcy temu - przyznaję... 


Cytat:
W każdym razie, napisałeś bardzo głupie rzeczy. Na tym forum nie mógł powstać butthurt - jest jedna, ważna przyczyna - tu jest góra 25 aktywnych użytkowników, gdzie jedynie pięciu się pluje z innymi, dziesięciu odpowiada w tematach z grami, a kolejne dziesięciu siedzi cicho i obserwuje.
Było wtedy z 20 średnio więcej... Teraz już "pada forum", bo nikt nowy rejestrować się nie chce po nic innego niż kody do HGSS... 


Cytat:
Tak, PokeCollect jest zacofany i nic nie pomoże stwierdzenie, że "ma x-miliardów postów". Bezsens.
Dokładnie to koło 0,0005 miliarda postów 
:DCytat:
Siedzą tu fajni ludzie... ty...Inaka...Afil...Domin...etc, ale siedzą tu również idioci. Nie mówię o sposobie pisania, np. "czeźdź jeste mareg, lóbje mlego", tylko o sposobie bycia. Postępowania.
I kto to mówi... 


Cytat:
Ale wy nieprędko zrozumiecie w czym rzecz, bo nie chcecie nawet dyskutować z prawdą.
Co ty wiesz o prawdzie? Kimże jesteś? Vulpim? Może jakimś MG z reva? Sprawdź archiwum Pokecollect. Zobaczysz tam ten temat. Jeśli nie, to jest w Ogólne. Przeczytaj z 25 stron i prawda cię zaboli.

Drewko - 24 Luty 11, 15:48

Ejj no ludzie spokój -.- 
IMO jeżeli ma tutaj się rozpocząć jakaś wojna to poprosiłbym kogoś z administracji o wykasowanie tego tematu. Rev wrócił i nie ma powodu tego roztrząsać. Nie ma też z tego powodu wielkiego buntu bo oni mają swoje forum a my swoje...

Opticum - 24 Luty 11, 16:49

Okeeeeej. 

Cytat:
Taki true.
Nie chcę nic mówić, ale czy aby na pewno wiesz, co oznacza "true"? 
Szymb, cytujesz moje zdania, coś piszesz, a następnie piszesz coś, czego nie popierasz/lubisz, kompletna hipokryzja. 

Cytat:
Powiedział facet, który na rewie zarejestrował się miesiąc temu...
Jakieś 3 lata temu... A to nowsze konto jest sprzed 3 miesięcy temu, ale już w to nie wnikam. 

Cytat:
[butthurt] Dość ogromny, bo było w tym temacie z 20 osób po stronie reva i mniej więcej tyle samo z collecta.
Że tak głupio powiem ; 
-jeżeli ten "flame" nie przekroczył sześciu stron forum w ciągu niecałej godziny, to nie flejm ; 
-jeżeli w tym "flamie" nie brało udziału więcej niż 50 naprawdę ważnych osób (naprawdę ważnych, naprawdę ultra ważnych), to nie flejm. 
Z pewnością był to mały ból dupki ze strony imbecylów, którzy krytykują Revivala. Te pierdziochy nie mogą pojąć, że im więcej for/stron, tym lepiej dla PPSu

Cytat:
Nie, takie gigantyczne forum na PPSie... W ogóle nie ma związku...
Gigantyczne. ahahah. 
To forum jest średnie - w sumie... nawet, nawet duże. 
Ale nie liczy się ilość userów zarejestrowanych czy już do dzisiaj napisanych postów, tylko ilość aktywnych userów... myślę, że wiesz o co chodzi. Bo PokeCollect niestety jest jednym z tych słabszych for PPS. Z perspektywy aktywności userów, ofc - a to jest najważniejsze. 

Cytat:
Co ty wiesz o prawdzie? Kimże jesteś? Vulpim? Może jakimś MG z reva?
No wiesz, widać, że trochę cię na necie nie było... 
Zasłynąłem w sumie z olbrzymiego flejmu na PoPLu w wakacje 2010. Teoretycznie dużo ludzi mnie zna. Niestety, jestem złą sławą owiany 
:)

I pamiętaj... PPS kręci się wokół takich rzeczy jak PVF, PoPL, Revival. Na PokeCollect mówi się bardziej o prostych Pokemonach, ale i tego coraz mniej. Bo chodzi o to, żeby było dużo... I butthurtów, i Pokemonów. A Collectowi brakuje i jednego i drugiego.

Szymb - 24 Luty 11, 17:17

Opticum napisał/a:
Okeeeeej. 

Cytat:
Taki true.
Nie chcę nic mówić, ale czy aby na pewno wiesz, co oznacza "true"? 
Szymb, cytujesz moje zdania, coś piszesz, a następnie piszesz coś, czego nie popierasz/lubisz, kompletna hipokryzja.
Jak się nie podoba, możesz przestać pisać 
O_o
 ... Wiem, że "tró" oznacza prawda w języku "ankielsjim"
Cytat:

Cytat:
Powiedział facet, który na rewie zarejestrował się miesiąc temu...
Jakieś 3 lata temu... A to nowsze konto jest sprzed 3 miesięcy temu, ale już w to nie wnikam.
KIM JESTEŚ, w takim razie... Znam cię? Nasze forum nie stoi jeszcze 3 lata... 
O_o
 Ja zarejestrowałem się rok i parę groszy temu... Nie znam nikogo wcześniej... Ale jeśli jesteś wrogiem revivala, jesteś mym przyjacielem 
:sliniak:
Cytat:

Cytat:
[butthurt] Dość ogromny, bo było w tym temacie z 20 osób po stronie reva i mniej więcej tyle samo z collecta.
Że tak głupio powiem ; 
-jeżeli ten "flame" nie przekroczył sześciu stron forum w ciągu niecałej godziny, to nie flejm ;
-jeżeli w tym "flamie" nie brało udziału więcej niż 50 naprawdę ważnych osób (naprawdę ważnych, naprawdę ultra ważnych), to nie flejm. 
Z pewnością był to mały ból dupki ze strony imbecylów, którzy krytykują Revivala. Te pierdziochy nie mogą pojąć, że im więcej for/stron, tym lepiej dla PPSu.
- Przekroczył, pamiętam... Chyba jednego dnia, co padło z 30 stron... 
- Naprawdę ważnych? Kto? Ty?
Cytat:

Cytat:
Nie, takie gigantyczne forum na PPSie... W ogóle nie ma związku...
Gigantyczne. ahahah. 
To forum jest średnie - w sumie... nawet, nawet duże. 
Ale nie liczy się ilość userów zarejestrowanych czy już do dzisiaj napisanych postów, tylko ilość aktywnych userów... myślę, że wiesz o co chodzi. Bo PokeCollect niestety jest jednym z tych słabszych for PPS. Z perspektywy aktywności userów, ofc - a to jest najważniejsze.
Ludzie? Kim jesteś? Co zrobiłeś z piszącym po polskiemu Opticumem?
Cytat:

Cytat:
Co ty wiesz o prawdzie? Kimże jesteś? Vulpim? Może jakimś MG z reva?
No wiesz, widać, że trochę cię na necie nie było... 
Zasłynąłem w sumie z olbrzymiego flejmu na PoPLu w wakacje 2010. Teoretycznie dużo ludzi mnie zna. Niestety, jestem złą sławą owiany 
:)

I pamiętaj... PPS kręci się wokół takich rzeczy jak PVF, PoPL, Revival. Na PokeCollect mówi się bardziej o prostych Pokemonach, ale i tego coraz mniej. Bo chodzi o to, żeby było dużo... I butthurtów, i Pokemonów. A Collectowi brakuje i jednego i drugiego.
Irytujesz mnie... I nie tylko mnie, a także ludzi na tym forum. Nie wchodzę na PoPLa. Interesuje mnie tylko Collect, Rev i moje dwa prawie padłe fora. Jest tylko jeden fakt... 


Cytat:
jestem złą sławą owiany
Nie jesteś Wilkiem... Co nie? Ani Vulpim... Lub żadnym innym złym złem? 

Gdyby to była rozprawa w Phoenixie Wrighcie, już by się włączyła szybsza muzyczka w cross-examination. Teraz tylko użyć Magatamy i zdjąć te psyche-locki... Ale podejrzewam, że dowodów trochę za mało. Wyłączam się z tej dyskusji, bo tak jak podczas zdejmowania psyche-locków - To może zaboleć. Powiedz kim jesteś bo mi się nie chce zgłębiać tego... Nie chcę warna. 
Jeśli nie chcę odejść z tego forum, muszę przynajmniej odejść z tej rozprawy, bo zaraz "The Honorable Judge Pokeman and his brother Drago" wydadzą wyrok "GUILTY". Nie biorę dalej udziału w tej dyskusji.

PokeMan - 24 Luty 11, 18:13

Szymb napisał/a:
ale wszystkie "Dzieci Dałnlołdu" co rejestrują się tylko dlatego, by dostać parę kodów do HGSS, teraz będą rejestrować się na revie.
Przecie napisałem, że tam SKASOWALI Download....boże... 

Szymb napisał/a:
Na naszym forum potrzebny jest REDAKTOR, który będzie przepisywał wszystkie możliwe tematy z Bulby, serebii i beach (Ja się zgłaszam 
:D
 ), interesująca gazetka, która będzie zawierała nie tylko info o Pokach, a także jakieś dowcipy, recenzje gier na DS, na PSP itd. Tym sposobem osiągniemy zdecydowanie więcej.
G**** prawda...przepisywanie pierdoł z zagranicy byleby coś było ? A co mnie obchodzi zagranica ? W polsce mamy nieopisane tazo, zabawki z szału z 2001 r. itd. o aktualnych emisjach i tym, że naprawdę da się popisać o pierwszych seriach, nie wspominając. 
Dotychczas gazetka, WŁĄSNIE miała te pierdoły, + opis odc. z Japonii < nie wiem po kiego grzyba, jak i tak nie było napisane o jaki konkretny odc. chodzi i w jakiej to telewizji jest. I da się zawojować samymi pokami, vide PokeLazure i parę nowych ( jakieś forum o jakimś Pokemononline grze itp. ). 

poxer napisał/a:
Nasza sytuacja jest po prostu w opłakanym stanie, bo mamy z 10, no, może 15 userów którzy tu systematycznie wbijają, a reszta leci jak muchy na lep do downloadu. Revival ofiarowuje troszkę więcej niż chwilka rozmowy w jednym temacie oraz marne pliki Pokemonowe w downloadzie. Tutaj jest nasz minus, a ich plus. I prawdopodobnie mało możemy z tym zrobić, szczególnie, że upadł PokeSerwis. Chociaż tekst Szymba: interesująca gazetka, która będzie zawierała nie tylko info o Pokach, a także jakieś dowcipy, recenzje gier na DS, na PSP itd., to bardzo ciekawy pomysł, tylko nie ma go kto zrealizować. Jeśli ktoś ma pomysły, może niech się nimi podzieli w tym temacie, bo to może coś dać.
Troszkę więcej ? CHYBA mniej, jak Download Vulp skasował. PBF jest na obu forach. A to co ty opisujesz, to już było - gazetka PokeCollect - jedno z najgorszych pomysłów. 

Szymb napisał/a:
Chyba miałeś na myśli sponsoring. Ale mieliśmy Pokeserwis, padł. Teraz przekonaj reva o tym, że ma nas wspierać. Porażka. Nie da się po prostu. Sponsorować was może moja poprzepięknista stronka garfieldbybartek.yoyo.pl... Tak na serio, to sponsoring to rzecz, którą w tym świecie trzeba kupić, tego się nie dostaje na urodziny. Co do fuzji, to nie uda wam się żadnego forum większego niż to moje, tylko dlatego, że aktywne fora nie chcą być wchłonięte. Gdyby to ode mnie zależało też np. nie oddałbym wam forum, bo jestem tam MG, a wy mnie MG nie zrobicie. To powie wiele Adminów, modów, userów itd. Zdolny lud? Taki lud musi być z naszego forum, bo teoretycznie nikt tego nie zrobi oprócz jakichś tematycznych stron typu forumowe.jun.pl. Kiedy moje forum było już na samym skraju (usunęliście je z REKLAMY, bo aktualizowane nie było 6 miesięcy), okazało się, że było. Tommy wszedł na nie i odpisał mi w temacie gry. Można to uznać za przenośnię, bo gdy na forum zostanie 5-10 aktywnych userów, ktoś na innym forum napisze reklamę tego forum - i nagle rozpocznie się zlot. Moja propozycja jest taka: 
Fuzji się nie da 
Zdolny lud tylko na forach tematycznych 
Sponsoring za drogi.
LOL. Forum utrzymuję ja, więc sponsoring jest. PS padł, to PC próbuję reklamować na toplistach, z czego są wymierne efekty. Fuzja to porąbany pomysł. Nie po to jestem gwarantem utrzymania tego forum i staram się je aktywizować, by robić coś takiego. Sam pomysł jest dobry, ale nie dla PC aktualnego. 

Opticum napisał/a:
Revivala plusem. Zorganizowano tam wiele konkursów, z naprawdę fajnymi nagrodami...
I tego w Revie nie lubię, zamiast pro-tematycznego ( Pokemon ) dyktatorstwa, uprawia się pro-społecznościowe dyktatorstwo, a od tego to są buki tzn. fejsbuki i inne kasy tj. naszeklasy. 

Opticum napisał/a:
A, i PoPL w guglach... nie jest nawet na pierwszej stronie. Wpisz frazę najczęściej wpisywaną przez nowych internautów - "pokemon". Valhalla na pierwszym miejscu.
PoPL był czołówce od zawsze, do ok. stycznia TEGO roku, kiedy to wreszcie Google się zorientowało, że PoPL od połowy 2008 r. ( data odłączenia się PoPLa od Vall ) posługiwał się frazą pokemon valhalla po to by być na szczycie wyników. Dopiero od kilku tyg. prawowita witryna jest na pierwszym miejscu, a PoPL lawiruje raz na 5 stronie, raz na 10 stronie wyników. I dopiero od tego stycznia, Vall znów jest pierwsza, bo wcześniej nie była, przez te pozycjonowanie PoPLa. 

Szymb napisał/a:
Na forum parę miesięcy temu był taki baaaaaardzo kipiący gniewem prawie szutboksowy temat o rewie. (Jeszcze, zanim rev padł). Użytkownicy reva wchodzili na to forum, by wypowiedzieć swoje zdanie, a my je podważaliśmy. Wybuchła rebelia. Nasze ofiary tej walki - Valen i ja. Tyle, że valen nie wrócił. Najciekawsze komentarze Vulpi umieszczał na swoim blogu (Blip) i były one na stronie głównej reva. Z(SKRÓT)A oni nic nie zrobili... Głównie w tym temacie toczona była walka Daru z userami reva kontra Vulpi... i userzy Reva. Nieważne. Nie chcę drugiego takiego tematu, bo znowu kogoś skrzywdzę. Proszę PokeMana o ostatni komentarz i zamknięcie tematu. Tak - po napisaniu tego zmieniam zdanie. Ale nie ucieknę tym razem. Przepraszam, za urażenie wszystkich.
Link do opisanego tematu: 
Link do akcji Vulpa na Blipie:http://revival.blip.pl/ ( wpisy z 7 maj 2010) 

Szymb napisał/a:
Z powodu warnów za pytanie wkurzyłem się niemiłosiernie i napisałem w PW "Dlaczego te warny?" Brak odpowiedzi (Oczywiście, nie było też pokazane, za co są w moich warnach). Potem "Człowieku - każąc za pytania nie osiągniesz niczego!" - dostałem 3-ciego warna. Potem skopiowałem paręset razy "Vulpi to tyran i jest głupi" - I mnie zbanował. Koniec. Kropka tyranii.

Proszę, choć za ten post mnie nie warnujcie...
Right. Vulpi znany jest z tego, że warnuje wbrew swemu reg. i wg. widzimisię. Przykładem ja, który został zbanowany na Revie w 2009 r. z uzasadnienie "." po którym byłem zmuszony wydać Autobiografię w PDF jak do tego doszło, bo ludzie mnie zasypywali pyt. czemu mnie już ni ma na Revie. Warte uwagi, że w pod koniec minionego roku, Vulpi przy okazji odciążania bazy Reva, oprócz pokasowan\iu postów, wykasował wszystkie warny ( również te historyczne np. z 2006 r. ). Na PC warny są tylko czasowe, a ja jestem pacyfista, trzeba się postarać, abym miał ochotę wystawianie warnów. Poza tym...czemu miałbym warnować ? Nie widzę w postach łamania reg. a że kontrowersyjne...na kontrowersyjnych postach się wypromowałem na PPS i osiągnąłem to co mam. Nie bójcie się ludzie pisać swoich myśli. Przynajmniej nie na Collect, bo na innych forach, może i warnują za odmienne poglądy. Tu nie 
:)


Opticum napisał/a:
PokeCollect bardzo odchodzi od PPSu (jest z nim mało związany).
taa ? wejdź na PBC czy PokeLazure, ONI to są dopiero oderwani od rzeczywistości - PPS. 

Opticum napisał/a:
tu jest góra 25 aktywnych użytkowników, gdzie jedynie pięciu się pluje z innymi, dziesięciu odpowiada w tematach z grami, a kolejne dziesięciu siedzi cicho i obserwuje. Tak, PokeCollect jest zacofany i nic nie pomoże stwierdzenie, że "ma x-miliardów postów".
panie, jesteś pan na tym forum od 31 paź 2010. Forum istnieje od 2006/2007 r. więc w temacie tego forum, g wiesz. Kiedyś było więcej ludzi, a i teraz niemało jest. 

Szymb napisał/a:
Wybuchł - Pokeman, potwierdź! Dość ogromny, bo było w tym temacie z 20 osób po stronie reva i mniej więcej tyle samo z collecta.
Podałem już link i na przyszłość ludzie, zanim napiszecie z pamięci jakieś głupoty ( dotyczy wszystkich i Szymbara i Optica i Drewka i poxera i wszystkich tu piszących ) to sobie znajdźcie topici i najlepiej podajcie je jako źródło w swoim poście. Ja na wszystko co piszę mam kwity ( linki ) a jak ni mam, to ni piszę - proste. 

Szymb napisał/a:
Nie, takie gigantyczne forum na PPSie... W ogóle nie ma związku...
KŁIKLI: 
PoPL: 350 k postów, 15 k userów 
PC: 50 k postów, 4 k userów 
Rev ( po cięciach, przed którymi mieli 5 k userów i 150k postów ) : 2 k userów, 70 k postów 
No to jesteśmy w TOP3 jako PC, a prócz tego są PVF, PBC, PokeLazury... 
NIE JEST KUrde źle, jak niektórzy wmawiają sobie i innym. 

Drewko napisał/a:
IMO jeżeli ma tutaj się rozpocząć jakaś wojna to poprosiłbym kogoś z administracji o wykasowanie tego tematu. Rev wrócił i nie ma powodu tego roztrząsać. Nie ma też z tego powodu wielkiego buntu bo oni mają swoje forum a my swoje... 

Uprasza się ludzi piszących podobne zdania, o przeczytanie opisu działu w którym to piszemy: 
"PokeScena Ostatni post: Revival Great Return... 
Polska Poke Scena ( Ogół stron,for,blogów itp. o pokemon ) - flame`y, dyskusje, reklamowanie stron własnych" 
O czym mamy tu pisać ? O innych stronach/forach. Ni widzę odbiegania od tematu, więc o co kaman ? A jeśli uważanie topic za flejm...to zdziwię was. Ten dział jest od tego tj. flejmów. 
JA WAS LUDZIE naprawdę ni kumam...zamiast się wyżyć, podyskutować ciekawie ( lubię taki tematy ) to co 4 posty piszecie jak trusie, że kasować, że blablabla.. 
ZAMIATANIE i udawanie, że czegoś ni ma, nigdy nie prowadzi do dobrego vide nastoletnie matki i brak edukacji seksualnej w szkołach. 

Opticum napisał/a:
No wiesz, widać, że trochę cię na necie nie było... 
Zasłynąłem w sumie z olbrzymiego flejmu na PoPLu w wakacje 2010. Teoretycznie dużo ludzi mnie zna. Niestety, jestem złą sławą owiany 
:)

I pamiętaj... PPS kręci się wokół takich rzeczy jak PVF, PoPL, Revival. Na PokeCollect mówi się bardziej o prostych Pokemonach, ale i tego coraz mniej. Bo chodzi o to, żeby było dużo... I butthurtów, i Pokemonów. A Collectowi brakuje i jednego i drugiego.
W ramach wyjaśnień dla niekumatych osób: optic ( wtedy z nickiem - cracker13 ) miał przez kilka godzin admina na PoPLu, była afera, bo dano mu to jako żart, potem się rzucał, potem przez kilka mies. miał moda na PVF. Poza tym, zachowuje się tak samo jak ja 2/3 lata temu ( lansowanie się elokwencją ) , ale tego nie widzicie, bo ja się zmieniłem przez ten czas, a poza tym, kontrowersyjność zawsze wykorzystywałem dla propagowania trzymania się tematu ( Pokemon ), a nie jak cracker - sztuka dla sztuki - kontrowersyjność dla niej samej. Revivalowi brakuje zwykłych pokemonów, choć kiedyś miał to dzięki temu, że był z Vall. Ale...zresztą, poczytaj sobie starsze topici w tym dziale ( PokeScena ) to zobaczysz, że dyskusje o PPS są tutaj od dawna. 

Szymb napisał/a:
Nasze forum nie stoi jeszcze 3 lata...
Błagam, zobacz historię PC na Wikinezce czy itp..... 

Szymb napisał/a:
eśli nie chcę odejść z tego forum, muszę przynajmniej odejść z tej rozprawy, bo zaraz "The Honorable Judge Pokeman and his brother Drago" wydadzą wyrok "GUILTY". Nie biorę dalej udziału w tej dyskusji. 

Ale czemu ? BOŻE...czemu wy się boicie kontrowersyjnych dyskusji ? To nie Revival, gdzie pewnie byłoby to wygaszone. To PC i dział który moderuję. A ja zawsze jestem prouser-friendly user i daję szansę się wyrazić/wyżyć...bądźcie bardziej odważni i nie róbcie czegoś tylko dlatego, że nie chcecie się kłócić. Kłótnia dobra, ale z argumentami. 
PS:wyrok to mogą co najwyżej dostać osoby namawiające do cenzury/dewastacji aktywności ( skasować....zamknąć temat... ) 
:D

Szymb - 24 Luty 11, 18:54

Dzięki za ogrooooooooomną pomoc. Teraz na pewno będę odważniejszy. Czyli dostał na chwilę Admina i potem na wszystkich się gniewał... A może byście i tutaj takie coś zrobili 
:D
 ? Nie, no... Co do stania forum, forum jest od niecałych trzech lat, ale wiem, że wcześniej było jeszcze jedno. To z niego poprzelewali się userzy "Dawnej admini, ale, że ostatnie logowanie było rok temu, to przydałoby się zdjąć admina...". Collect wcale nie pada, po prostu się nie rozwija 
:D
 To taka różnica... Rozbiło mnie całkowicie "Ja jestem, więc jestem sponsorem", czy jakoś tak. Wiem, na ilu forach o Pokach jesteś (Dużo?) Co do aktywności - wystarczy sprawdzić dzień 10.04.2010 - W dniu śmierci prezydenta było aż 58 userów! To jest sporo... Wie ktoś, czy Vulpi obserwuje ten temat? 

No, Opticum, skoro znam twój sekret możemy rozpocząć twój "Cross-Examination"

poxer - 24 Luty 11, 18:56

Poke, nawróciłem się. Znowu zacznę czcić twoje riposty. 
:D


Dobra, fakty: 
- Robimy aferę o byle co, 
- Jest dobrze tak jak jest, 
- Jak Vulp będzie odpieprzał takie rzeczy jak ostatnio (PC w Open Revie), to dla Reva będzie to smutny koniec, 
- PokeMan ma zawsze rację, 
- Opticum robi z siebie kozaka a gówno wie.

Szymb - 24 Luty 11, 19:13

Jeszcze jeden fakt: 
- Szymb pyskuje w stylu Ace Attorney 
:D


Też sądzę, że Pokeman ma świetne riposty, choć to nie jest riposta, a podsumowanie faktów... (Ha ha, złamałem dwa psyche-locki Opticuma, nick i afera) 

Poke - przeczytałem ten temat i zauważyłem, że ten temat chyba jest odrobinę ucięty... Odrobinę bardzo. Czy ktoś pernamentnie nie usuwał wiadomości? Brakuje połowy pojazdów na nasze forum pieca i jest tylko ta najważniejsza część... Dyskusja toczyła się trochę po moim odejściu, nie widziałem tego, że p4key na koniec mi potwornie pojechał... Ważne, że (chyba) ta część nie została usunięta... Ale to, jak nawrzucałem na vulpa też w połowie zniknęło... I jest mniej tak o 30 stron... Dziwne, bo wydaje mi się, że wszystko usunięte idzie do archiwum... Taki cytat p4: 

Cytat:
Mam gdzieś, to kim był Vulpi! Może i być kochankiem Violletty Villas, a ja i tak będę miał to w dupie, bo nie interesuje mnie ten człowiek! Wy odbieracie PPS za bardzo na poważnie. Zapomnieliście, że na forum jesteście dla zabawy.
Gdybym przeczytał ten post wcześniej, to tak bym mu pojechał... W każdym razie, jeśli p4 to przeczyta, to zobaczy taką odpowiedź: 
Ty myślisz, że ilość forumowych zabaw decyduje o zabawie? My się dobrze bawimy na tym forum, nawet jeśli nie ma już Henia! na SB. Wystarczy spojrzeć na dowolne strony na zamiennym SB, na komentarze, ilość odpowiedzi w Forumowych zabawach, a nie ilość zabaw w stylu: Dlaczego komar się upił, lub Banowanie w stylu PokEm0n1AAAAAStyyyyM 
Człowieku, wiesz, co piszesz?

Drewko - 24 Luty 11, 19:33

Cytat:
Uprasza się ludzi piszących podobne zdania, o przeczytanie opisu działu w którym to piszemy: 
"PokeScena Ostatni post: Revival Great Return... 
Polska Poke Scena ( Ogół stron,for,blogów itp. o pokemon ) - flame`y, dyskusje, reklamowanie stron własnych" 
O czym mamy tu pisać ? O innych stronach/forach. Ni widzę odbiegania od tematu, więc o co kaman ? A jeśli uważanie topic za flejm...to zdziwię was. Ten dział jest od tego tj. flejmów. 
JA WAS LUDZIE naprawdę ni kumam...zamiast się wyżyć, podyskutować ciekawie ( lubię taki tematy ) to co 4 posty piszecie jak trusie, że kasować, że blablabla.. 
ZAMIATANIE i udawanie, że czegoś ni ma, nigdy nie prowadzi do dobrego vide nastoletnie matki i brak edukacji seksualnej w szkołach.

Wybacz ale jeżeli dla Ciebie to co tu się dzieje jest ok to jesteś PO-PIE-PRZO-NY. (Tak wiem że teraz dostanę warna/bana ale phy...who cares?) wszyscy burzą się o nic, kłócą się i w ogóle robią burdel a Ty mówisz "tak ma być!". Nie no proszę Ciebie, jeżeli tak ma wyglądać Twoje zmienianie tego forum na lepsze to przestań bo to podchodzi pod skrajny debilizm. GÓWNO osiągniesz w tej sprawię jeżeli nie zmienisz swojego podejścia. I tak, będę wypominał Ci Twoje bezsensowne pomysły na każdym kroku, szczególnie że dążą one do rozpierniczenia tego forum czego Ty rzecz jasna nie widzisz ALBO udajesz że jest dobrze. Wiesz przez kogo między innymi moim zdaniem to forum podupada? Przez Ciebie i im szybciej zrozumiesz swoje głupie zachowanie tym lepiej...

PokeSkate - 24 Luty 11, 19:36

Skoro o Revie mowa... Zarejerstrowałem sie na tym forum zaraz jak usłyszałem o reaktywacji. Chciałem zobaczyć czy spotkam jakąś znajomą twarz lub userów. Jak spojrzałem na forum to myślałem że komp mi sie rozwalił i Blue Screen of Death odwalił. Na forum panował jeden wielki bałagan. Na szałcie są troche chamscy i humorku nie mają ale to nic 
^^
 Widziałem nawet kilka postaci z Pokemon Polska. (tak byłem na tym forum) Lecz mi revival NIGDY ale to powtarzam NIGDY nie zastąpi collecta. Jestem przeciwny jakiemukolwiek projektowi fuzji Rev, PC i bóg wie co jeszcze. Z tego co widziałem tamto forum jest aktywne ale... nudne jak flaki z olejem. Ktoś sie po raz 10 pyta jak dostać startery z Hoenn w HG/SS czy coś. Cytat:
Dobra, fakty: 
- Robimy aferę o byle co, 
- Jest dobrze tak jak jest, 
- Jak Vulp będzie odpieprzał takie rzeczy jak ostatnio (PC w Open Revie), to dla Reva będzie to smutny koniec, 
- PokeMan ma zawsze rację, 
- Opticum robi z siebie kozaka a gówno wie.

Zgadzam się! 
:drago:

spiritomb - 24 Luty 11, 19:50

Ja też się zgadzam. 
Ciekawe dlaczego na wikinezce Pokecollect zaliczyli jako stronę, a nie forum? 

I jeszcze napisali, że pokeserwis nadal jest, a jak każdy wie już go trochę czasu nie ma. 
Jak dla mnie najlepszy jest PokeCollect. Są tu fajni userzy. Tylko raz dostałem warny. Teraz uważam, że słusznie.

Szymb - 24 Luty 11, 21:04

Cytat:
Lecz mi revival NIGDY ale to powtarzam NIGDY nie zastąpi collecta. Jestem przeciwny jakiemukolwiek projektowi fuzji Rev, PC i bóg wie co jeszcze. Z tego co widziałem tamto forum jest aktywne ale... nudne jak flaki z olejem. Ktoś sie po raz 10 pyta jak dostać startery z Hoenn w HG/SS czy coś.
Jestem z ciebie dumny *chlip* Co do starterów z Hoenn, raczej ludzie pytają się "Jak można dostać Piplupa w moich FireRedach..." Odrobinę przesada... 

Cytat:
Jak dla mnie najlepszy jest PokeCollect. Są tu fajni userzy. Tylko raz dostałem warny. Teraz uważam, że słusznie.
Ja z 7 razy (Jestem hardcorem), ale za każdym razem był powód. Na revie, jak napisałem o vulpim do vulpiego to przypomniałem sobie, że dostałem 597 warnów za napisanie o tyranii wulpa, 60 za tym, że i tak nie lubię Vulpixa i 6 za to, że wolę Collect. 

3+597+60+6=666 (O_o) i OFC ban na IP, bo inaczej by nie było. Ban nadal nie jest zdjęty, więc rejestrować się nie mogu...

poxer - 24 Luty 11, 21:30

Nie rozumiem o co Drewko drze japę. Jest tu porządna dyskusja, a ten skacze. 

Szymb, true, pora zacząć "Cross-Examination". Bierzemy się do roboty?

Opticum - 24 Luty 11, 21:30

Cytat:
No, Opticum, skoro znam twój sekret możemy rozpocząć twój "Cross-Examination"
dude, wszyscy o tym wiedzą. myslalem ze wy tez 
:drago:


Cytat:
- Opticum robi z siebie kozaka a gówno wie.
jestes mną sprzed miesiaca. robisz sztuczny motłoch i harmider, podczas, gdy przezywasz osoby o odmiennym zdaniu niż twoje. w8, ja jeszcze tak postepuje... ale niestety w mniejszym stopniu niz ty. 

Cytat:
(Ha ha, złamałem dwa psyche-locki Opticuma, nick i afera)
<break> 
<break> 
<break> 
<broken> 
Wlasnie tacy ludzie jak ty i poxer mnie wkurzaja i wprowadzaja do wscieklizny. Nie wiecie o co chodzi, ale idziecie w zaparte ze wiecie. 

Cytat:
Z tego co widziałem tamto forum jest aktywne ale... nudne jak flaki z olejem
Ach. Popatrz za to na dyskusje na PC. Jeszcze nudniej. 

Cytat:
Lecz mi revival NIGDY ale to powtarzam NIGDY nie zastąpi collecta

Kod:
nie będzie revival pluł nam w twarz
Czy tylko ja wyobrazam sobie, jak bardzo glupie i nieprawdziwe rzeczy mowicie? 
Sluchacie i patrzycie z blyskiem w oczach Pokemana. Pomyslcie raz sami, wszyscy - Pokecollect jest kazdego dnia coraz nudniejsze... 

i nie wiem czy wiecie, ale jak piszecie takie idiotyzmy to sie nie dziwcie, ze macie bany.

poxer - 24 Luty 11, 21:57

Opticum. Powiem ci jedną rzecz, do której POWINIENEŚ się zastosować. 

Jak ci się nie podoba forum, skoro są nudne dyskusje i wolisz Reva... To jak myślisz, co powinieneś zrobić? ZWIEWAJ NA REVA! :O

Szymb - Wczoraj 10:17

Cytat:
nie będzie revival pluł nam w twarz
Czyżby to pierwszy wers PokeRoty? 

Nie będzie revival pluł nam w twarz 
Nie damy pogrzęść foruuuuum 
Collecta my naród, Collecta ród 
Pokemana szczep piastowyyy 

Nie damy by nas gnębił Vulp 
Tak nam dopomóż Drag 
Tak nam dopomóż Drag 
:D


Ale wena mnie złapała 
:DCytat:
jestes mną sprzed miesiaca. robisz sztuczny motłoch i harmider, podczas, gdy przezywasz osoby o odmiennym zdaniu niż twoje. w8, ja jeszcze tak postepuje... ale niestety w mniejszym stopniu niz ty.
Nie, poxer jest tylko wk***ionym userem, tak jak ja... 

Cytat:
Czy tylko ja wyobrazam sobie, jak bardzo glupie i nieprawdziwe rzeczy mowicie? 
Sluchacie i patrzycie z blyskiem w oczach Pokemana. Pomyslcie raz sami, wszyscy - Pokecollect jest kazdego dnia coraz nudniejsze...
Ale to nie ma być forum żartownisiów, tylko FORUM DYSKUSYJNE... 

Cytat:
i nie wiem czy wiecie, ale jak piszecie takie idiotyzmy to sie nie dziwcie, ze macie bany.
Widzisz, żebym za ten temat miał choć jednego warna? Lub poxer za ten temat? Cytat:
Cytat: 
No, Opticum, skoro znam twój sekret możemy rozpocząć twój "Cross-Examination" 

dude, wszyscy o tym wiedzą. myslalem ze wy tezCytat:
<break> 
<break> 
<break> 
<broken> 
Wlasnie tacy ludzie jak ty i poxer mnie wkurzaja i wprowadzaja do wscieklizny. Nie wiecie o co chodzi, ale idziecie w zaparte ze wiecie.
Czyżby to ostatni psyche-lock, który nie zszedł?


Nie no, tak na serio, to te forum nie jest po to, by wyzywać Opricuma i Vulpa, tylko po to, by się dowiedzieć o pokach, przegadać to w temacie i skomentować! By powymieniać się opiniami, a nie gadać o używkach jak na revie... 


Cytat:
Szymb, true, pora zacząć "Cross-Examination". Bierzemy się do roboty?
Dziękuję za wsparcie, Mayo Fey 
:D

:D

(Cross Examination ~ Allegro 2001 się włącza)

PokeSkate - Wczoraj 11:29

Szymb napisał/a:
Czyżby to ostatni psyche-lock, który nie zszedł?

Ah, ja wam z tym ostatnim pomogę 
:vabi:Cytat:
Nie będzie revival pluł nam w twarz 
Nie damy pogrzęść foruuuuum 
Collecta my naród, Collecta ród 
Pokemana szczep piastowyyy 

Nie damy by nas gnębił Vulp 
Tak nam dopomóż Drag 
Tak nam dopomóż Drag 
:D


Ale wena mnie złapała 
:D

Heheheh, mnie tak ostatnio złapała wena dawniej, jeśli chodzi o CollectRotę to mam inną wersję ; ) Ale ta także sie nada. 


Szymb napisał/a:
Nie, poxer jest tylko wk***ionym userem, tak jak ja...

Eh, Opticum ty mnie też za to zdrowo wkurzałeś bo myslałeś że skoro miałeś adma i starszy jesteś to lepszy. Na sylwka niby przeprosiłeś ale czemu jakoś w tamte przeprosiny nie wierze to ja nie wiem... Szymb napisał/a:
Ale to nie ma być forum żartownisiów, tylko FORUM DYSKUSYJNE...

Ależ Szymb, to jest forum dyskusyjne 
:)
 Tylko czasem mówimy o tematach poważniejszych a czasami mniej ; D Opticum napisał/a:
Ach. Popatrz za to na dyskusje na PC. Jeszcze nudniej.

Ale za to na collect'cie jest jakaś atmosfera a nie jeden wielki bu***l. 


Opticum napisał/a:
Czy tylko ja wyobrazam sobie, jak bardzo glupie i nieprawdziwe rzeczy mowicie? 
Sluchacie i patrzycie z blyskiem w oczach Pokemana. Pomyslcie raz sami, wszyscy - Pokecollect jest kazdego dnia coraz nudniejsze...

Jak się NIE PODOBA to sobie pójdź :P Nikt ciebie błagać nie będzie. 

Ah, jeszcze coś? 

Aha. 
Każde forum ma własną atmosferę,dobra. Ale każde forum ma w sobie coś wyjątkowego nie każdy to zawsze widzi Opticum i to sobie zapamiętaj.

Opticum - Wczoraj 13:23

Cytat:
Eh, Opticum ty mnie też za to zdrowo wkurzałeś bo myslałeś że skoro miałeś adma i starszy jesteś to lepszy. Na sylwka niby przeprosiłeś ale czemu jakoś w tamte przeprosiny nie wierze to ja nie wiem...
Nieszczerze nie przepraszam. Tylko z powodu i szczerze. 

Szymb - tak w ogole to nie niszcz polskiej Roty takimi słowami. Ja przytoczyłem fragment, który nikogo nie obrazi. A ty przytoczyles slowa obrazliwe, np. "piastowy". Pomysl sobie jak by Mieszko I się czuł, co :\ 

Moge stad isc, ale raczej nie potrafie :3 Po prostu wybieram sobie jakies forum, wkurzam ludzi, oswajam sie, jak mi sie spodoba to robie sobie avatar i profil i w ogole. No i widzicie, PC jest fajne, ale jak taki poxer wyjdzie to na wymioty się zbiera ;<

spiritomb - Wczoraj 13:32

Mi modyfikacja Roty przez Szymba się podoba. Opticum, skoro nie potrafisz stąd iść to mógłbyś się zachowywać trochę lepiej, bo wyrabiasz sobie złą opinię wśród innych userów. Ale chociaż napisałeś, że PC jest fajne 
:)
 No bo po co przychodzić na forum tylko po to by wkurzać innych. Wtedy to właśnie ty psujesz atmosferę i na dodatek mówisz, że już była zła.

Szymb - Wczoraj 15:01

Cytat:
Ależ Szymb, to jest forum dyskusyjne Tylko czasem mówimy o tematach poważniejszych a czasami mniej ; D
Toż napisałem, że to forum dyskusyjne, a nie forumowych zabaw 
O_o


Cytat:
Ale za to na collect'cie jest jakaś atmosfera a nie jeden wielki bu***l.
Jestem za. I tak jest 
:D


Cytat:
Każde forum ma własną atmosferę,dobra. Ale każde forum ma w sobie coś wyjątkowego nie każdy to zawsze widzi Opticum i to sobie zapamiętaj.
- Rev ma fajnego admina (Tjaaaaa) 
- PoPL ma bardzo dużo userów 
- Collect ma Szymba (:D) i atmosferę! 

Cytat:
Szymb - tak w ogole to nie niszcz polskiej Roty takimi słowami.
A czemu? Jest jakiś trademark? Kopirajt? A może to hymn? 

Cytat:
Ja przytoczyłem fragment, który nikogo nie obrazi.
Lecz przerobiony. Twoimi słowami - "Nie niszcz polskiej Roty takimi słowami." 

Cytat:
A ty przytoczyles slowa obrazliwe, np. "piastowy".
Ludzie, jesteś niemcem? 

Cytat:
Pomysl sobie jak by Mieszko I się czuł, co :\
Wiesz, np. walcząc o "wolność" to by się czuł dumny z potomków... 

Cytat:
Moge stad isc, ale raczej nie potrafie :3 Po prostu wybieram sobie jakies forum, wkurzam ludzi, oswajam sie, jak mi sie spodoba to robie sobie avatar i profil i w ogole.
Oj, chcesz warna... TZN. Wchodzisz na to forum, by je zepsuć, sprowokować ludzi do walki o różne poglądy a potem wracasz na reva. Gdyby ta dyskusja była na revie, to tak: 
- Ten temat byłby już zamknięty 
- Za odważne opinie miałbym "szczęśliwą 3" warnów 
- Ty też 
- Za ostatni post i opisanie swoich planów dostałbyś darmowy podwójny prezent 
:)

- Zostalibyśmy zbanowani za tak długie bezowocne dyskusje. 

Czyli: Collect jest fajny 
:D


Cytat:
PC jest fajne, ale jak taki poxer wyjdzie to na wymioty się zbiera ;<
Nie obrażaj Poxera I Wielkiego 


Cytat:
Mi modyfikacja Roty przez Szymba się podoba. Opticum, skoro nie potrafisz stąd iść to mógłbyś się zachowywać trochę lepiej, bo wyrabiasz sobie złą opinię wśród innych userów.
Zdanie 1: Dziękuję 
Zd. 2 (Do przecinka): No, szkoda, że mnie nie było na forum 3 miesiące temu... Tak bym mu nagadał... 
Zd. 2 (Po przecinku): WYRABIASZ? Sądzisz, że jeszcze jej sobie nie zrobił? 

Cytat:
Ale chociaż napisałeś, że PC jest fajne
Łiiii 

Cytat:
No bo po co przychodzić na forum tylko po to by wkurzać innych.
By: 
- zniesmaczyć nowych userów 
- skłócić ze sobą starych (Jak to dobrze, że mamy takie same poglądy) 
- Podlizać się Vulpikowi 
- Zostać modem na revie za niszczenie wrogów 
Tyle. 

Cytat:
Wtedy to właśnie ty psujesz atmosferę i na dodatek mówisz, że już była zła.
Jeśli wracając na forum atmosfera była niezmieniona, to znaczy, że... Dzięki, Skate? 
Nie, nie była zła na 10000%

De - Wczoraj 17:19

Super flejm, ja chce wiecej 

krew, przemoc i zaglada! 

Revival pozdrawia PokeCollect i mowi, zebyscie nie przestawali!

spiritomb - Wczoraj 17:26

De napisał/a:
Super flejm, ja chce wiecej 

krew, przemoc i zaglada! 

Revival pozdrawia PokeCollect i mowi, zebyscie nie przestawali!

A ty to kto, na pewno ktoś z revivala. Ładnie to tak podburzać sytuację na innym forum? Już na pewno cały revival śledzi ten temat z ekscytacją. Lepiej bierzcie udział w swoich rzeczach, a nie wtrącajcie się w sprawy innych for.

De - Wczoraj 17:52

Cytat:
Ładnie to tak podburzać sytuację na innym forum? Już na pewno cały revival śledzi ten temat z ekscytacją. Lepiej bierzcie udział w swoich rzeczach, a nie wtrącajcie się w sprawy innych for.

*bęc* 

no na pewno wszyscy nie maja co robic tylko czytac flejmy :P swoja droga, nie szkoda energii Wam na jakies klotnie o byle co ktore i tak nic nie zmienia?XD 

Poza tym ja nie jestem znikad, uwazam, ze przywiazywanie sie do forum internetowego to cos tak jak branie slubu z pralką... to nie jest zadne panstwo ani narod, po prostu smieszy mnie to co sie tu odstawia XD de facto jedna wielka klotnia o niczym. I teraz mi Pokeman udowadniaj, ze to nie twoim postem zostala wywolana :P

Szymb - Wczoraj 18:14

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee! To TY, De? Znowu? Ostatnio, byłeś jedną z osób, która rozpaliła Flejm w temacie o revie. 

Cytat:
P swoja droga, nie szkoda energii Wam na jakies klotnie o byle co ktore i tak nic nie zmienia?XD
To rozgrzewka 
:D


Cytat:
Poza tym ja nie jestem znikad, uwazam, ze przywiazywanie sie do forum internetowego to cos tak jak branie slubu z pralką...
Powiedział fan jedynego revivala. 

Cytat:
to nie jest zadne panstwo ani narod
Tylko "warowna anty-revowa twierdza" 
:D


Cytat:
smieszy mnie to co sie tu odstawia XD
To jak chcesz się śmiać, to nie przerywaj 
:D


Cytat:
de facto jedna wielka klotnia o niczym.
Fan Vulpa się ozwał... 

Cytat:
I teraz mi Pokeman udowadniaj, ze to nie twoim postem zostala wywolana :P
Nie, moim postem. Pokeman tylko odkopał temat. Taki bajer. 

Jak ma się cały rev gapić, to powiedzcie, gdy nas Vulp umieści na blipie, dobra? Bo tego to już nie wytrzymam. 

Dla rozluźnienia, może teraz my pośmiejemy się z głupoty reva? Na przykład forumowa zabawa "Chińska gra", gdzie jest wszystko na pierwszą literę, ale po chińsku. 
Lub "Na ile % lubisz poprzedniego użytkownika. " - Totalna głupota, ale fajna 
:D


Sygna Vulpiego: 

Cytat:
Administrator i twórca Forum Revival, całego Revival Universe, całego Albumu Forum Revival, Twarzoksiążki, Zajebistego Bloga,
Szczególnie to ostatnie 
:D


Cytat:
który... 

...według niektórych... 

...nic nie zrobił dla PPSu. 

Obrazek baj SZIN! Dzięki!!!
Bo nic nie zrobił, oprócz stworzenia tak dziwnego forum 
O_o

PokeSkate - Wczoraj 18:49

Pozwól Szymb że się dołączę 
:DDe napisał/a:
swoja droga, nie szkoda energii Wam na jakies klotnie o byle co ktore i tak nic nie zmienia?XD


Szymb napisał/a:
To rozgrzewka 
:D

Rozgrzewamy się coraz bardziej 
:DDe napisał/a:
Poza tym ja nie jestem znikad, uwazam, ze przywiazywanie sie do forum internetowego to cos tak jak branie slubu z pralką...

Powiedział kolo który pewnie pół wieku siedzi na Revivalu. 


De napisał/a:
to nie jest zadne panstwo ani narod

Jasne że nie 
:D


To ojczyzna największych i najzajedwabistych pokefanów w Polsce 
:)


Pozwolę tutaj siebie zacytować... 


PokeSkate napisał/a:
revival NIGDY ale to powtarzam NIGDY nie zastąpi collecta.

I tak ZOSTANIE. 


De napisał/a:
de facto jedna wielka klotnia o niczym.

Wreszcie nazwałeś to beznadziejne (moim zdaniem) forum internetowe niczym (czyt.Revival). 


De napisał/a:
I teraz mi Pokeman udowadniaj, ze to nie twoim postem zostala wywolana :P
PokeSkate ci udowodni że to nie PokeMana postem nie została wywołana ta mała rewolucja. 

First of all: 
Została wywołana przez użytkowników którzy mają bardzo miłe wspomnienia jeśli chodzi o Revival np. Szymb 
Każdy zaczął włączać swoje zdanie do tego tematu i tak jest jak jest. 
Właśnie tak se przeglądam ten Blue Screen of Death (czyt. Revival) i myśle że do Collecta nie ma co wogóle porównywać. Collect The Best! 

Co wy tam macie na tym Revivalu? 

Konkursy? 
Pewnie wygrywają osoby które sie podlizują Vulpiemu. 

Admina który banuje bo lubi? 

Matko ludzie... 
To nie jest forum... 
To jest parodia.

Opticum - Wczoraj 21:01

De facto, najistotniejsze zdanie w tym temacie miał De. 
Klocicie sie o byle co, w dodatku szymb i poxer papugują od Pokemana, ktory sam robi aferę z niczego. Szymb i poxer, ogarnijcie - nie bedziecie cool i fajni i w ogole, jak bedziecie krzywo wierzyc w kogos, kogo wszyscy mają... no coz, w nosie :| I was rowniez beda miec, bo kierujecie sie podobnymi IDIOTYCZNYMI opiniami. Po rozmowie z De smiem twierdzic, ze poziom intelektu brutalnie spada z kazdym postem w tym temacie.

Titiz - Wczoraj 22:39

To teraz słówko od Titiz: De i Opticum SPIERDALA**** na Reva! Wara mi od Collectu. 

A teraz na poważnie: Szym i poxer dobrze prawią. Co myślisz, że jak jesteś taka szycha(w ogóle kim ty jesteś?) to możesz się wyżywać i być pępkiem świata. I takie pytanie: kim jest De? Tez jakaś ,,szycha''? 


Cytat:
Szymb i poxer, ogarnijcie - nie bedziecie cool i fajni i w ogole, jak bedziecie krzywo wierzyc w kogos, kogo wszyscy mają... no coz, w nosie :|
To to po prostu mnie na łopatki rozłożyło 
xD
 A ty myslisz, ze jak mówisz innym, ze nie są cool to ty jesteś cool? NIE! I wara mi od Szymba, i poxa! I ja Poke nie mam w nosie! Dziękuje możecie mnie zwarnować.

Opticum - Dzisiaj 10:11

lol. 
jestes rownie zalosny, jak oni - o niczym i o nikim nie wiecie, a klocicie sie do ostatniej krwi. 
eot, nie chce sie juz z wami przepychac, bo w sumie nic nie wiecie.

PokeSkate - Dzisiaj 10:42

Cytat:
De facto, najistotniejsze zdanie w tym temacie miał De.

Are you fucking kidding me? 
-_-Cytat:
Klocicie sie o byle co, w dodatku szymb i poxer papugują od Pokemana, ktory sam robi aferę z niczego.

Zobacz kto rozpoczął temat 
-_-Opticum napisał/a:
Szymb i poxer, ogarnijcie - nie bedziecie cool i fajni i w ogole, jak bedziecie krzywo wierzyc w kogos, kogo wszyscy mają... no coz, w nosie :|

Jeśli wszyscy to ty i Opticum to poczekaj... 

HAHAHAHAHAHAHA LOL! 
xDTitiz napisał/a:
Co myślisz, że jak jesteś taka szycha(w ogóle kim ty jesteś?) to możesz się wyżywać i być pępkiem świata.

Zgadzam sie z Titiz'em 


Cytat:
To teraz słówko od Titiz: De i Opticum SPIERDALA**** na Reva! Wara mi od Collectu.

PokeSkate sie zgadza 
:DOpticum napisał/a:
Po rozmowie z De smiem twierdzic, ze poziom intelektu brutalnie spada z kazdym postem w tym temacie.

Chyba twojego intelektu, u mnie wszystko w porządku. 
:vabi:Opticum napisał/a:
eot, nie chce sie juz z wami przepychac, bo w sumie nic nie wiecie.

To sie nareszcie bądź cicho z tą twoją jadaczką :P. 

Dziękuje proszę o warna.

Opticum - Dzisiaj 10:56

tia. 
glupio wam przytaknę, bo mam dosc awantury. nic nie wiecie, nic a nic. 
a PokeMana bardzo duzo osob uwaza za cos zlego w tym swiecie... ja, De, duzo osob z PVF, duzo osob z PoPLa... tylko, ze wy nie wiecie, co on robi - bo nie wychodzicie z obrębów pokecollecta, wiec nie wiecie, kim jest De, czy kim jestem ja.

PokeSkate - Dzisiaj 11:10

Cytat:
glupio wam przytaknę, bo mam dosc awantury. nic nie wiecie, nic a nic.

Jak masz dość awantury to mogłeś wogóle tego posta nie pisać 
:krejzol:Opticum napisał/a:
a PokeMana bardzo duzo osob uwaza za cos zlego w tym swiecie... ja, De, duzo osob z PVF, duzo osob z PoPLa...

Ale my mamy własne zdanie więc wara od Collectu 
:kapitanbomba:Opticum napisał/a:
tylko, ze wy nie wiecie, co on robi - bo nie wychodzicie z obrębów pokecollecta, wiec nie wiecie, kim jest De, czy kim jestem ja.

Mów za siebie diabelski pomiocie :P 
Ja już wcześniej wspomniałem na jakich forach Pokemonowych byłem. 
A szczerze mówiąc g***o mnie obchodzi kim jesteś ty czy De bo chamami się nie interesuję.

Szymb - Dzisiaj 11:30

Z zachowania można wyciągnąć, że De i Opticum są revovcami. 
Dziękuję, Titiz za włączenie się do tematu (3:2 dla nas 
:D
 ) 
Kto ma PokeMana za złego? Cóż on takiego zrobił, że go aż tak "Nienawidzicie"? Jest adminem konkurencyjnego forum? Tylko to? 
Nie, nie wychodzę z Collecta, zupełnie jak Pearl Fey czy Regina Berry. Bo po co. Jestem jak Regina Berry, bo nie wiem nic, co się dzieje na zewnątrz cyrków, a z tego powodu mam dziwne zwyczaje... Zwyczaje, które tu są normalne, a na PoPLu mnie wyśmieją. Wybrałem forum, które chciałem. I na nim będę aż wynajdą fajniejsze forum. Czyli - chyba na zawsze 
:D


WARA Z COLLECTA PÓKIM DOBRY!

Opticum - Dzisiaj 12:59

Cytat:
Jest adminem konkurencyjnego forum?
pokecollect konkurencją 
xD
 no shit 

dobra eot, wy wiecie swoje, my swoje.

poxer - Dzisiaj 13:58

Więc wy spadajcie z tego forum jak macie zamiar tylko je krytykować i wytykać błędy. Wy nie jesteście zajebiści, tylko żałośni. 
-_-

Inaka - Dzisiaj 14:00

poxer napisał/a:
Więc wy spadajcie z tego forum jak macie zamiar tylko je krytykować i wytykać błędy. Wy nie jesteście zajebiści, tylko żałośni. 
-_-
Poxer, nie wyganiaj nikogo z forum, nie masz takiej mocy. 
A poza tym taka krytyka od czasu do czasu się przydaje.

Nexus DominLoL - Dzisiaj 15:17

tak, się przydaje, bo motywuje do jakiegokolwiek działania. 

collect się utrzyma z tego powodu że jak mówi nasz slogan ( były ) jest to największy download z poke-rzeczami w polsce.

De - Dzisiaj 15:32

Ale ja naprawde lubie PokeMana! Czasem mozna z nim fajnie pogadac 
:D


Poza tym w sumie, nikt nie bedzie nic na blipy i inne wrzucal i w sumie nie jestem revowcem a poplowcem. Ale jakos o PoPL sie nikt ostatnio nie klocil, moze nowy flejm?

spiritomb - Dzisiaj 16:16

Szymb napisałeś, że 3:2 dla nas. A ja to co? 
Sądzę, że trochę krytyki nam dobrze zrobi, ale nie tyle co pisze opticum. Czytając jego posty w tym temacie to się zanudzić można 
:chory:

De, jak chcesz się pokłócić o PoPL, to idź na revivala. Zobaczysz jak cię przyjmą. 
:D

De - Dzisiaj 16:32

Cytat:
De, jak chcesz się pokłócić o PoPL, to idź na revivala. Zobaczysz jak cię przyjmą. 
:D

O RLY?XDDDDDD

spiritomb - Dzisiaj 22:12

De napisał/a:
Cytat:
De, jak chcesz się pokłócić o PoPL, to idź na revivala. Zobaczysz jak cię przyjmą.
:D

O RLY?XDDDDDD

Tak. 
Nie będzie tak jak tu. Jak coś powiesz przeciwko nim, a szczególnie przeciwko Vulpowi, to już warna masz gwarantowanego. A jak będziesz chciał się dalej kłócić, to drugi warn w prezencie. Taki bonus 
:D

Ciekawe czy jest na Revivalu taka zabawa dla modów i adminów pt." Komu dzisiaj damy warna" lub "Kogo dzisiaj zbanujemy" 
:sliniak:

De - Dzisiaj 22:29

Cytat:
Nie będzie tak jak tu. Jak coś powiesz przeciwko nim, a szczególnie przeciwko Vulpowi, to już warna masz gwarantowanego. A jak będziesz chciał się dalej kłócić, to drugi warn w prezencie. Taki bonus

Lolz, dedłem 


Cytat:
Ciekawe czy jest na Revivalu taka zabawa dla modów i adminów pt." Komu dzisiaj damy warna" lub "Kogo dzisiaj zbanujemy"

Na revivalu jest taka zabawa modow i adminow "pomyslmy nad fajnym eventem a nie zawracajmy sobie glowy duperelami" :P to sie nazywa "administracja serwisem internetowym", pojecie moze nieznane dlatego przytaczam. Dla przypomnienia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia