Mitink


Mitinki Forum Revival są cyklicznymi, corocznymi spotkaniami starych użytkowników forum. Rozpoczęły się w 2006 roku, od 2011 są spotkaniami zamkniętymi (dla starej gwardii).
Pierwsze spotkanie - Mitink, nazwany wcześniej "Spotkaniem Pokemaniaków" odbył się w lipcu 2006 roku w Krakowie. Na spotkaniu uczestniczyło 5 użytkowników forum - vulpi, KyKiske, Ifrexalis (wtedy znany jako Jack), Dim, oraz Cooler. Spotkanie w 2006 roku było pierwszym, jedynym i ostatnim oficjalnym spotkaniem w Krakowie.Mitink 2007 (Mitink 2) odbył się w sierpniu w Poznaniu (Mechowo, pod Poznaniem). Spotkanie to było połączone ze spotkaniem użytkowników serwisu Jogger.pl w ramach "Zajebistego Blogu". Na spotkaniu uczestniczyło wiele osób, oprócz tych z 2006 roku, dołączyli również: Modrzew, D4rky, Gitny, Adex, 3dzi0 i Listva. Mitink był 2 dniowy.

Mitink 2008 (Mitink 3) odbył się również w Poznaniu (Mechowo oraz akademiki Politechniki Poznańskiej) i trwał 3 dni. Na mitinku pojawiła się stara ekipa z wyłączeniem D4rkiego, oraz z dołożeniem kilku kolejnych ciekawych osobistości forum, mianowicie: Archela, Kangela, Muńka, Jabza. Był to najliczniejszy dotychczas i w ogóle Mitink organizowany przez Forum Revival.

Uczestnicy mogli nocować w akademikach politechniki, a ci pełnoletni spędzić niezapomnianą nocną wycieczkę po browarze Lecha zupełnie za darmo. Modrzew nawet wygrał nagrodę od browaru za bezbłędne udzielenie odpowiedzi. Na uczestników czekały atrakcje w stylu śmiesznego przejścia ulicą Półwiejską, kręgle, grill i mnóstwo zabawy. Pierwszy dzień Mitinku odbywał się w Mechowie.

Mitink 2009 (Mitink 4) odbywał się w całości w Poznańskich Akademikach. Przyjechali stali bywalcy. Oprócz wielu atrakcji, rozdanych gadżetów - smycz Mitinkowa i Forum Revival, oraz specjalnie przygotowane karty Pokemon, w akademikach zdarzył się ciekawy wypadek, mianowicie Kangel wybił szybę w jednym z pokoi od zewnętrznej strony. Na szczęście administracja akademika nie robiąc większych problemów, po uiszczeniu przez Kangela opłaty za naprawę, nie sprawiała problemów i pozwoliła zostać uczestnikom do końca bez żadnej kary.

Nie mniej ten incydent był głównym bodźcem nad którym vulpi zastanowił się nad przeprowadzeniem kolejnego spotkania w przyszłym roku. Coraz większa ekipa i niemożność zapanowania nad wszystkimi na raz spowodowała, że w 2010 roku Mitink nie odbył się.

Mitink 2011 (MiniMitink) miał być w domyśle bardzo krótkim i szybkim spotkaniem vulpiego z Listvą i Dimem, który to (ten ostatni) został zaproszony na piwo do Poznania. Aktualnie pomiędzy administracją, użytkownikami i starą gwardią Forum Revival nie działo się za dobrze, więc żadne spotkanie nie były nigdzie reklamowane ani planowane. Nie mniej do spotkania oprócz Dima dołączył również Modrzew, 3dzi0 i Jabzo, co zaowocowało MiniMitinkiem w postaci 3 dniowego spotkania w Mechowie pod Poznaniem. Vulpi naładowany nową energią postanowił zorganizować spotkanie również w 2012 roku.

Mitink 2012, to 6 (dla niektórych 5 (ponieważ nie liczą Krakowa)) spotkanie Forum Revival. Mitink był pełnoprawnym Mitinkiem i 4 dniowa zabawa odbywała się wyłącznie w Mechowie pod Poznaniem. Przyjechało wielu starych znajomych mianowicie: vulpi, Listva, 3dzi0, Jabzo, Modrzew, Dim, KyKiske, Archel. Tyle samo było też konsol Nintendo DS. Atrakcją spotkania był przyplątany do nas kot, który został ochrzczony imieniem "Kotałke", z którym robiono wiele zdjęć. Był świetną, puchatą maskotką Mitinku. Oprócz tego, użytkownicy wynaleźli grę w Dałnbola.

Mitink 2012 był spotkaniem zamkniętym co oznacza, że nie był reklamowany na Forum Revival. Od 2011 roku Mitinki są spotkaniem zamkniętym co oznacza, że by móc w nim uczestniczyć, należy być zaproszonym przez użytkownika który przyjedzie na spotkanie, bądź przez twórców wydarzenia (Listvy lub vulpiego). Użytkownicy zgłaszali się jak i również omawiali spotkanie na utworzonym do tego celu specjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Mitink 2013 to 7 spotkanie użytkowników które odbyło się w Mechowie między 25-28 lipca 2013 roku. Oprócz starej gwardii zaproszeni byli również GlossyGem, Cooler, oraz Sensei, lecz tylko Cooler skorzystał z zaproszenia. Gratisowo zaproszony został również Andrzej (Trepyzator), który w połowie Mitinku powiedział, że nie lubi pokemonów.
Oprócz tego, że praktycznie 24 lipca w nocy przyjechała pierwsza część ekipy, to Mitink zaczęto już w środę o 20:00.


Ze względu na uruchomienie projektu TEOR oraz zamykanie Forum Revival, uczestnicy w całości omawiają spotkanie w zamkniętej grupie na portalu Facebook.

Logo Mitink 4


Reklamówka zdjęć po 4 Mitinku (W tle - zbita szyba przez Kangela)

Banner reklamowy i logo 3 Mitinku

Reklamówka 3 Mitinku

Reklamówka Mitinku 7 na stronie Forum Revival.


Logo Mitinku 7 (2013)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia