Laboratorium małego vulpistera (LAB) (Pokezin 3)

Tytuł artykułu: LAB, czyli laboratorium małego vulpistera.

Lubię eksperymentować. Doświadczenia przeprowadzam nie tylko w laboratorium (studia chemiczne), ale również i na ludziach, których perfidnie można w bardzo prosty sposób zmanipulować na przykład na forum internetowym.

Słyszeliście kiedyś o świadomości zbiorowej? Takie coś mają ryby i ptaki dla przykładu, jeśli jedna ryba czy ptak nagle się zrywają do ucieczki, w ślad za nimi idą wszyscy. Takie zachowanie jednocześnie obronne, z drugiej strony często niepotrzebne, w realiach, gdy świadomego zagrożenia nie ma, powoduje tylko popłoch i burdel.Przedstawiam państwu pierwszy globalny eksperyment o nazwie LAB (nie wiem czemu niektórzy nazwali go "BAL", dla mnie ta nazwa jest bardziej śmieszna, a co za tym idzie gorsza, ale to już nie moja sprawa). LAB miał za zadanie sprawdzić jak zachowają się ludzie na forum internetowym, z momencie zagrożenia jakim jest wywalenie ich posad z forum (ale bez wywalania ich całkowicie z forum). Wnioski są takie jak przewidywałem. Poleciała świadomość zbiorowa! :)

1 husteczka (albo nawet dwie na raz!): "Najzwyczajniej w świecie chce mi się płakać"
Uderzyłem bardzo ostro, gdyż od razu w trzech szanowanych MG z Revivala, którzy wydawali się być idealnym materiałem. Byli to: Legends, Aggy i BeenHakier. (LAB)

Po umieszczeniu stosownej informacji, wszyscy przyjęli to z podejrzeniem, że coś się kroi. Pierwszy odezwał się BeenHakier (+1 do płaczu, +2 do świadomości zbiorowej, +5 do buntu, -1 do mg):

W chwili gdy piszę te słowa, najzwyczajniej w świecie chce mi się płakać. Nie dlatego, że zaczął się luty, nie dlatego że zbliżają się walentynki, których nienawidzę. Chce mi się płakać przez to, w jaki sposób potraktował mnie drogi administrator Vulpi. 

Biedny, popłakany Been. Ale zaraz? Płakać przez forum internetowe? Czy to taka metafora była? (z doświadczenia wiem, że metaforą to nie musi zawsze być)...

Na Revie siedzę od wakacji '08 roku. Do tamtej zimy poznawałem was jako ludzi, jak się gra na PBFie, wtajemniczałem się w zawód MG ponieważ nieziemsko mi się spodobał. Na koniec stycznia zostałem Mistrzem Gry. Był to mój jeden z najszczęśliwszych dni tutaj. 
Mijały miesiące. To byłem, to mnie nie było, ponieważ miałem problemy z internetem. Kiedy tylko miałem czas odpisywałem graczom, rozmawiałem sobie z innymi, słowem - poświęciłem Revowi dużo czasu. Bardzo was polubiłem, swoją drogą. Z jednym można było pogadać, u drugiego zbierało się baty za głupotę, z trzecim kłóciłem się na temat religii... Poznałem takich ludzi, jakich chciałbym poznać w rzeczywistości. 

Mówiłem, że to dobry materiał jest na doświadczenie? :D

Vulpi, tutaj zwracam się bezpośrednio do Ciebie. Wiem, że patrzysz na mnie krzywym okiem, bo kiedyś należałem do "kultu PokeMana", czy jak to się zwało. Są też pewnie inne powody, ale wybudowałeś tutaj zasadę wodza - jesteś nieomylny, nie zmieniasz zdania, jak to kiedyś Hitler, Stalin, Mussolini. O tych powodach nie dowiem się nigdy. Tak jak PokeMan nigdy nie dowie się o swoich. 
Odwaliłeś mi najgorsze świństwo, jakie mogłeś. Jednak nie podałeś prawdziwegopowodu. […]

Jezusicku, jak Been delikatnie połechtał moje ego, aż mi się policzki zarumieniły :)

Potem było jakieś pier****nie o tym jaki to ja jestem zły i w ogóle, wszyscy to wiedzą, więc po co mam powtarzać. No ale mniejsza, chodzi o reakcję, a reakcja była istotna jak na świadomość zbiorową.


3 husteczka: "Tajemnicze układy, układziki…"
Oprócz tego, że delikatnie mówiąc zawrzało na SB, to było kilka odpowiedzi na forum:

Popłakałem się ;(
 naprawdę mi cię szkoda, stary... Ogromne współczucie… (spoconyzenek)

Kolejny płacz na PPSie, normalnie jak przed obrazem Matki Boskiej!

Kurna żal mi Ciebie człowieku strasznie, nie wiem czemu vulpiemu coś odbiło i wyrzucił porządnych ludzi z porządnego stanowiska. (Cynd Ninja)

Kolejne żale. Ja rozumiem, że można przeżywać wywalenie z jakiejś posady w pracy, ale wywalenie z "posady" mg na forum tak przeżywać to dla mnie ostra kpina. Z resztą, Cynd pochwalił się jeszcze swoją znajomością patriotycznych przyśpiewek cytując "Rotę" w swoim poście, co już kompletnie rodzi we mnie duże WTF i rodem z 4chana: "pic unrelated" (powinno być "rota urelated", ale co mi tam.

Jedyne trzeźwe myślenie zachował listva (+5 do buntów, +5 do kłótni, +3 do "reprint", +1 do mącenia w głowie):

Bo robicie z igly widly, jak ja bym sie mial przejmowac ze mnie z jakiegos forum wywalili to bym mial nieustajaca depresje.

Cała paczka husteczek: Wnioski z doświadczenia.
Zgodnie z przeprowadzonym doświadczeniem stwierdza się, że świadomość zbiorowa bardzo dobrze trzyma się na forum, drążąc małe mózgi biednych dzieciaków. Stwierdza się, że po przeprowadzeniu eksperymentu, świadomość zbiorowa zadecydowała bojkot przeciwko forum w którym uczestniczyła "elita" PPSu na czele z Legendsem, Aggym oraz BeenHakierem, przy czym każdy z osobników doświadczalnych (tudzież "materiałów doświadczalnych") podszedł do tego od innej strony.

Stwierdza się również, wzmożoną niechęć do niejakiego vulpiego za wyżej wymienione doświadczenie, również przez osobniki, które nie mają zielonego pojęcia co się stało, bądź nie znają/nigdy nie przeprowadzały rozmowy, bądź starały się nawiązać kontakt z osobnikiem, lecz świadomość zbiorowa nakazuje im być wrogo nastawionym do wyżej wymienionego laboranta.

Z przeprowadzonego eksperymentu można również wysnuć wnioski z których wynika, iż nastąpiła nieoczekiwana ekspansja środowiska PPSu, na kolejne forum, żerujące na starym, do którego uczestnictwa przyłączyły się wyżej wymienione materiały doświadczalne, wraz z całą świadomością zbiorową, dzięki czemu forum-matka (bądź "forum doświadczalne") zostało praktycznie całkowicie usunięte ze świadomości zbiorowej, a jego wybuchowość zmalała do niskich progów, nie mierzalnych przez urządzenia (poniżej progu oznaczalności).

Założone badania zostały przeprowadzone i świadomość zbiorowa została udowodniona, czego dowodem są wyżej wymienione załączniki.

inż. vulpi

Papier toaletowy: Posłowie

Drodzy użytkownicy wszystkich for na świecie:
Internet to nie życie.

Życie to jedno wielkie doświadczenie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia