Nid i jej występek


Nid i jej występek - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.poke.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Nid i jej występek (/showthread.php?tid=310)

Nid i jej występek - PokeMan - Dzisiaj 6:41 

Dnia wczorajszego ok. 19:30 wyszedłem z forum, wróciłem ok. 21:30 czyli 2 godziny później. Co się przez te 2 godziny stało ? Oprócz pojawienia się wielu nowych postów, Nid edytowała mi sygnaturę.
Tym samym, dla "prywaty" nadużyła swoje uprawnienia. Ja wiem, że ludzie, PoPLa i Reva używają tylko do zabawy i tam zabawianie się użytkownikiem to norma ( z cyklu, nie piszesz głupot na SB, a piszesz oczywiste kretynizmy forum i to, że Admin nie przestrzega Reg. to masz ban lub warny ) , ale myślałem że na PVF tego ni będzie, myliłem się...
Oczywiście na shoutboxie odezwały się głosy, że to nic takiego itp Wg mnie jednak nie wcinanie się do czyjejś sygnatury to sprawa choćby dobrego wychowania...pytaniem jest, jak można je nabyć, jeśli od początku przygody na PPSie, siedzi się na PoPL i jego poprzednikach gdzie wtykanie się do postów, sygn, kont itp. to norma, która ichniejszym bywalcom ni przeszkadza, bo nie traktują forum poważnie tylko jak zabawkę.
Cytat:Na mnie wrażenie byś zrobił, gdybyś napisał MAM DZIEWCZYNĘ
~Nid
Oczywiście, ni wiem czemu Nid zakłada, że winnem zrobić na niej jakieś wrażenie. Zupełnie mi niepotrzebne robienie wrażenia na kimś "takim" więc po co Ona zaczyna ? ( a potem ludzie dziwią się mojemu zachowaniu... ) Potem na gg ktoś mi wyjaśnij, że niby chodziło o to, że komuś się nie podoba moja sygnatura i, że się niby czymś przechwalam... Wynika z tego tyle, że tutaj ni można pisać w miarę sensownych rzeczy ( na pewno sensowniejszą rzeczą jest 5 linijek z czcionką 1 która nie rzuca się w oczy, niż np. sygna Nid z wielkim obrazkiem na cały ekran ). I kto komu się tutaj bardziej narzuca ? Nie powiem już o tym, że swoją sygnę zrobiłem, w czasie kiedy był na niej limit 999999 znaków. Od kilku dni jest 500, Nid wstawiła mi tą głupotę i gdy chcę usunąć, to pisze mi, że niemożliwe bo sygna przekracza 500 znaków. Nie zamierzałem zbyt szybko sygny aktualizować i mimo nowego limitu chciałem zachować jej treść, a tak mam związane ręce dzięki pani admin...
Oczywiście, wszelkie próby wyjaśnienia sprawy, zbywa się tylko tym, że to nic ważnego, forum i lepiej aby człowiek się tym nie przejmował. Nic dodać, nic ująć, ot ludzie niestety forum traktują jak piaskownicę.
Ja nigdy złego słowa ni powiedziałem o (negatywnej wg. mnie) działalności Nid, czemu ona zamiast napisać PW czy coś podobnego, robi mi coś takiego ? Normalnie wielka zbrodnia, że w przeciwieństwie do 98% ogółu, jest jedna osoba która w skrótowej formie chciała przedstawić przeszłość. O ile wiem reg. tego ni zabrania.
Uprzedzając pytania, wiem, że Nid nadal będzie adminem ( tak jak normą jest że na większości for pokemonowych adminami/modami są osoby nieodpowiedzialne, które nie są poważne, sami nie ogarniają swojego forum, kogoś kto wytyka oczywiste nieprawidłowości/uwagi uciszają, banują przypadkowe osoby itp. ) ale robię to po to, aby potomność wiedziała z kim ma do czynienia. Swoją drogą to co zrobiła jest podobne do tego. Tylko inny typ techniczny, ale taki sam problem. 


RE: Nid i jej występek - Serre Champagne Quadro - Dzisiaj 7:50 

(Dzisiaj 6:41)PokeMan napisał(a):  Swoją drogą to co zrobiła jest podobne do tego. Tylko inny typ techniczny, ale taki sam problem.
Tak, do tego jest podobne pod jednym względem.
Znowu jest szum z niczego. No ludzie. Tak ciężko to sobie zmienić? Przeszkadzają komuś takie wpisy? Chyba nie. Nikt tu nikogo nie obraża.

(Dzisiaj 6:41)PokeMan napisał(a):  Ja nigdy złego słowa ni powiedziałem o (negatywnej wg. mnie) działalności Nid
*cough*Argument w dyskusji o plikach Reva*cough*
Also, negatywnej? To, że Pokemon Special jest w ojczystym języku to oczywiście negatywne?

(Dzisiaj 6:41)PokeMan napisał(a):  Oczywiście, ni wiem czemu Nid zakłada, że winnem zrobić na niej jakieś wrażenie.
Szpanujesz w sygnie działalnością forumową, jakbyś był wciągniętym w biznes no-lifem. Nie mam nic do ciebie, bo twoje życie to nie moje, ale, srsly, nie wiem, czy wiele osób interesuje twoje doświadczenie.

(Dzisiaj 6:41)PokeMan napisał(a):  Nie zamierzałem zbyt szybko sygny aktualizować i mimo nowego limitu chciałem zachować jej treść, a tak mam związane ręce dzięki pani admin...
Sygna nie jest sprawą życia i śmierci, kthx.

Podsumowując: Czepiasz się tego, jakby tam była treść obraźliwa. Nie wiem czego nie rozumiesz ze słów nieszkodliwe. x_x 


RE: Nid i jej występek - 3d - Dzisiaj 8:06 

PO PIERWSZE 

SCQ ma racje - każdy ma gdzieś kim jesteś i co zrobiłeś. Apelujesz o równość wszystkich userów po czym chwalisz sie czego to Ty nie zrobiłeś - wtf? Chcesz byc traktowany lepiej niż inni? Bo po co takie cos? 

PO DRUGIE

Fakt, że nie rozumiesz czemu to Nid napisała po prostu wystawia opinie o Tobie. Jeżeli dalej nie wiesz, odsyłam do akapitu "Po pierwsze" 

PO TRZECIE

Sam zauważyłeś ciekawą rzecz. Osoby którym absolutnie nic nigdy nie zrobiles, którym nie miales okazji nadepnac na odcisk grzebią Ci w sygnie i smieją sie z Ciebie (no tak, bo to ośmieszenie troche). Wiec może pora sie nad sobą zastanowic? Cos zmienic w swoim zachowaniu? 


RE: Nid i jej występek - PokeMan - Dzisiaj 8:16 

(Dzisiaj 7:50)Serre Champagne Quadro napisał(a):  
(Dzisiaj 6:41)PokeMan napisał(a):  Ja nigdy złego słowa ni powiedziałem o (negatywnej wg. mnie) działalności Nid
*cough*Argument w dyskusji o plikach Reva*cough*
Also, negatywnej? To, że Pokemon Special jest w ojczystym języku to oczywiście negatywne?
Oprócz tego są jeszcze jakieś komiksy, rysunki...mnie to nie obchodzi, Więc czemu ją obchodzę ja ? Co jej przeszkadza sygna jakiegoś tam użytkownika ?
(Dzisiaj 7:50)Serre Champagne Quadro napisał(a):  
(Dzisiaj 6:41)PokeMan napisał(a):  Oczywiście, ni wiem czemu Nid zakłada, że winnem zrobić na niej jakieś wrażenie.
Szpanujesz w sygnie działalnością forumową, jakbyś był wciągniętym w biznes no-lifem. Nie mam nic do ciebie, bo twoje życie to nie moje, ale, srsly, nie wiem, czy wiele osób interesuje twoje doświadczenie.
Wielu też, nie musi obchodzić wielki na cały ekran rysunek z sygny Nid. Ja wręcz - aby nikomu to ni przeszkadzało - zmniejszyłem w swojej, czcionkę do minimum.
(Dzisiaj 8:06)3d napisał(a):  Sam zauważyłeś ciekawą rzecz. Osoby którym absolutnie nic nigdy nie zrobiles, którym nie miales okazji nadepnac na odcisk grzebią Ci w sygnie i smieją sie z Ciebie (no tak, bo to ośmieszenie troche). Wiec może pora sie nad sobą zastanowic? Cos zmienic w swoim zachowaniu?
Tak, przyłączyć się do Was i spamować debilnymi tekstami w shoucie. Naprawdę aż tak przeszkadza te 5 linijek ? Mi wiele rzeczy tu przeszkadza i nikomu się przez to nie wcinam. Jezu...akcja normalnie jakbym wstawił tam nie wiadomo jakiego hentaia... 


RE: Nid i jej występek - Dragonite~ - Dzisiaj 9:38 

Dosyć delikatna sprawa. Myślę, że da się ją rozwiązać. Napisz do Nid, zapytaj o co chodzi, ona Ci odpisze i sytuacja się wyjaśni. Gdybyś nie zrobił z igły widły nikt by tego nie zauważył (mało kto czyta sygnatury). Poza tym możesz ją wyłączyć (gdy piszesz posta na dole masz takie opcje). Spróbuj załatwić ten problem na spokojnie.
Cenię Nid za jej pracę i tłumaczenia, do Ciebie nic nie mam, ale w tym starciu jesteś na przegranej pozycji... 


RE: Nid i jej występek - Nid - Dzisiaj 10:08 

wybaczcie za mój głos, mam chrypkę
oto moja odpowiedź:
RE: Nid i jej występek - Serre Champagne Quadro - Dzisiaj 10:18 

(Dzisiaj 10:08)Nid napisał(a):  wybaczcie za mój głos, mam chrypkę
oto moja odpowiedź:

Daily winner. xD 


RE: Nid i jej występek - AtoMan - Dzisiaj 10:24 

Obiektywnie rzecz biorąc, PokeMan ma rację.

Tak, trochę przesadził z wyłożeniem racji, niepotrzebnie robi sensację (mógł Daru mu usunąć, jeśli go to gryzie). Napisał co chciał, ze względu na małą czcionkę nie rzuca to się w oczy, więc i nie kłuje. Skoro sobie nie życzy dopisków - ma do tego święte prawo, a skoro nie może sam tego usunąć, to problem jest.

Aha, Nid - faktycznie twoja sygnatura jest na oko jakieś 4x za duża jak na ogólnie przyjęte standardy.


(Dzisiaj 10:18)Serre Champagne Quadro napisał(a):  
(Dzisiaj 10:08)Nid napisał(a):  wybaczcie za mój głos, mam chrypkę
oto moja odpowiedź:

Daily winner. xD
Nie powiedziałbym.

Argumenty ad personam nie są na miejscu, za to dyskredytują Nid jako stronę w sprawie. Ja mogę mieć swoje zdanie o PokeManie, ale co by nie mówić, nie powinnaś mieszać niezwiązanych ze sobą spraw. Rozumiem pobudki, jakie tobą kierowały, niemniej tym nagraniem wcale nie wybrnęłaś ze sprawy z twarzą. Trochę dojrzałości. 


RE: Nid i jej występek - Daru - Dzisiaj 10:38 

Cytat:pytaniem jest, jak można je nabyć, jeśli od początku przygody na PPSie, siedzi się na PoPL i jego poprzednikach gdzie wtykanie się do postów, sygn, kont itp. to norma, która ichniejszym bywalcom ni przeszkadza, bo nie traktują forum poważnie tylko jak zabawkę.
Nid była jeszcze wcześniej redaktorką na MPokemonie. I uwaga, uwaga, forum to jest przede wszystkim zabawa! Wiadomo, paru rzeczy nie powinno się na nim robić, ale nie jest to w żadnym wypadku nic poważnego.

Cytat:Ja nigdy złego słowa ni powiedziałem o (negatywnej wg. mnie) działalności Nid
Tak, bardzo ona negatywna. Racja, nie do końca podoba mi się fakt tłumaczenia mangi, uważam, że powinna ona zostać wydana w sklepach, jednak nikt w chwili obecnej nie wyraża takiej chęci! Rysunki to już zupełnie nikomu nie szkodzą, więc kompletnie nie rozumiem co jest złego w jej działalności.

Cytat:Swoją drogą to co zrobiła jest podobne do tego. Tylko inny typ techniczny, ale taki sam problem.
1) Nid się podpisała.
2) Nid nie obraziła cię wprost i nie obraziła wulgarnie.

Słuchaj PokeManie, jestem na polskich stronach Pokemon od jakiś siedmiu lat. Byłem adminem na wielu stronach i forach, teraz mam tę rangę na Valhalli i tym forum oraz moda w anime na Revivalu. Jednak czy chwalę się tym powszechnie? Nie, bo nie ma czym! Wielu osobom moja działalność się nie podoba, sam nie uważam jej za nic wielkiego. Tymczasem Ty chwalisz się jeszcze mniejszymi rzeczami. Przywiązujesz do tego wszystkiego stanowczo za dużą wagę i zrozum, że to może się niektórym po prostu nie podobać.

Anyway, nie do końca podoba mi się co Nid zrobiła, ale już mnie dwukrotnie przeprosiła i pisała nawet, żebym jej wystawił ostrzeżenie. Nie mam zamiaru tego robić, sądzę, że nie powtórzy już więcej takiego czynu. Myślę, iż sprawę można uznać za zakończoną. 


RE: Nid i jej występek - Hawk - Dzisiaj 11:39 

(Dzisiaj 10:24)AtoMan napisał(a):  Trochę dojrzałości.
Właśnie tej dojrzałości, według mnie oczywiście, zabrakło PokeManowi, bo który mężczyzna wkurzałby się o takie coś na dziewczynę. No, ale to internet, tu wszystko możliwe. 

eot. 


RE: Nid i jej występek - spoconyzenek - Dzisiaj 13:35 

Argument za argument, cytat za cytat, hak za hak.
Obie strony mają swoje racje, żadna nie ma racji całkowitej, Nid zrobiła źle, ale nie tak, żeby robić z tego nie wiadomo jaką aferę, do tego przeprosiła, do żadnych konstruktywnych wniosków to i tak nie dojdzie.
Temat do zamknięcia. 


RE: Nid i jej występek - Legends - Dzisiaj 14:05 

Poke - Nid to dobrze streściła. Zamiast robić ogólnoforumową aferę, dogadaj się z nią "po prywatnemu" (czyt. PW, GG / anything else).
Nid - po co przepraszasz za shouta? Fajnie było, miłe umilenie nudnego wieczoru : D.

Aha, proponuję żebyście się jakoś pogodzili, czy coś. Znowu się zrobi flejm, znowu będę miał nieprzeczytane posty, znowu będzie wszechobecny chaos. Tyle z mojej strony. 


RE: Nid i jej występek - emachel - Dzisiaj 14:53 

Uważam, że w tej konkretnie sprawie rację ma Poke, ponieważ miał prawo ustawić sobie sygnę, jaką chciał, tym bardziej, że jest na tyle mała, że nie przeszkadza nikomu. Natomiast Nid raczej nie miała prawa mu się w nią wcinać, ponieważ nie złamał regulaminu ani nic takiego. Tak oceniam tę sytuację.

Ocena tego, czy Poke dobrze robi, że umieszcza w sygnie swój dorobek i czy ma się rzeczywiście czym chwalić to zupełnie odrębny i niezwiązany z tym temat. Tyle ode mnie. 


RE: Nid i jej występek - Piecia - Dzisiaj 15:15 

PokeMan znów pokazuje się wybitnym brakiem dystansu do siebie i wszystkiego wokół. Nie będę komentował, bo obiecałem być grzeczny. 


RE: Nid i jej występek - D'e - Dzisiaj 17:18 

Spokojnie PokeManku, tatus ci kupi kredki. Wredna Nid juz sie do ciebie nie odezwie. I bedziesz mogl sie bawic z Darkiem w piaskownicy, chyba se ci sypnie piaskiem w oczka, bo on moze, on juz nawet umie mowic 'kulwa' i wie co to znacy! 


RE: Nid i jej występek - sprite - Dzisiaj 17:48 

(Dzisiaj 10:08)Nid napisał(a):  wybaczcie za mój głos, mam chrypkę
oto moja odpowiedź:

Negatywną działalnosciom XD

Tak po wsiursku troche XD

0:40 - 0:44 


RE: Nid i jej występek - Adrian - Dzisiaj 17:50 

Do autora tematu:


Weź się do cholery zamknij jak sie nie znasz, dla polskiej sceny pokemon mogą powiedzieć że coś zrobili takie osoby jak Waldek, Brzydal, Tamashi, czy Zarayan, albo Qzin/Wert i inni, a ty, kolego PokeManie jesteś naprawdę żałosny z tym wypisywaniem jak zajebiste rzeczy w ciągu ostatnich dwóch lat zrobiłeś

Moderowałem forum Valhalli przez pięć lat, rok byłem adminem, byłem przy pokemon friends pokemon valhalla, trzeba było odejść spoko zająłem sie popularyzacją karcianki a jakoś sie nie chwalę na każdym forum o pokemonach jaki to ja nie jestem byem i będę zajebisty

Weź zejdź z Nid bo chciała zażartować sugerując ci coś, ale to że jesteś tępy to sie nigdy nie zmieni... Niestety Cię zapamiętałem, i nie były to miłe wspomnienia.

See ya. 


RE: Nid i jej występek - AtoMan - Dzisiaj 17:50 

(Dzisiaj 15:15)Piecia napisał(a):  PokeMan znów pokazuje się wybitnym brakiem dystansu do siebie i wszystkiego wokół. Nie będę komentował, bo obiecałem być grzeczny.
Od kiedy to dystans do samego siebie jest obowiązkowy? Nie róbmy tu drugiego PoPLa, do jasnej ciasnej! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia