Dakarem

Dakarem, jedna z krain na Xipog PBFie, zaprojektowana w 2009 roku przez mg.Czarna kropka – początek podróży1. Amber Town
Małe miasto portowe otoczone lasem tropikalnym. Można w nim znaleźć Pokemon Center, PokeMarket i budynek do Pokazów. Przy wejściu do portu jest sklep z kamieniami ewolucyjnymi. Na nabrzeżu stoi latarnia morska, coraz rzadziej odwiedzana przez turystów. Są pogłoski, że nawiedzają ją duchy.

2. Lavardig Town
Małe miasto założone na jednej z wysp Archipelagu Dakarem. Otoczone jest suchymi terenami. Na zapleczu PC jest gorące źródełko, chętnie odwiedzane przez zmęczonych trenerów. Na rynku w mieście są rozmaite sklepy, między innymi sklep ze skamielinami i przedmiotami z Podziemi. Nie ma tu PokeMarketu.

3. Old Tale Town
Mała wieś u podnóża Mt. Reptil. W centrum regionu. Nie wyróżnia się praktycznie niczym. Są tu jedynie podstawowe budynki i Szkoła Pokemon. Zima panuje tu cały rok, śnieg rzadko przestaje padać.

4. Opacity Island
Legendy mówią, że to miasto bywa nawiedzane przez poke-duchy. Klimat umiarkowany. Idąc w głąb wyspy można trafić do Dusk Cave. Nie ma tu żadnej przestępczości, gdyż jest tu największy komisariat policji w Dakarem. Na obrzeżach miasta stoi Gym z piątą odznaką (lider posługuje się pokemonami ciemności).

5. Claridad Town
Mała wioska na jednej z wysp. Tutejsza ludność jest bardzo pobożna. W centrum miasta stoi 10-metrowy posąg Arceusa, który, jak mówią legendy, zjawia się tu co roku ósmego stycznia i pozostaje tu przez osiem minut. Potem znów odchodzi, by ponownie wrócić...
Klimat umiarkowany, jest tu mały port i wielka katedra.

6. Leyenda City
Miasto to nie wyróżnia się niczym specjalnym. Jest tu wejście na Victory Road, a także budynek Ligi Dakarem. Nic poza tym.

7. Fuego City
Miasto u podnóża śpiącego wulkanu, w którym mieści się tutejszy Gym nr 6. Całe miasto znajduje się na terenie skalnym. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe – miasto jest rzadko odwiedzane przez turystów. Jest tu bardzo sucho i gorąco.


8. Funebre City
Miasto położone na obrzeżach tropikalnej puszczy. W centrum znajduje się 125-metrowa Wieża Duchów, na której szczycie odbywają się walki o odznakę nr 7.

9. Pluma City
Miasto zbudowane na wielkiej równinie. Jest tu bardzo ciepło przez cały rok, rzadko pada tu deszcz. Na szczycie tutejszej Szkoły Pokemon znajduje się ósma arena, gdzie poke-ptaki mają sprzyjające do treningu warunki. Na obrzeżach miasta jest tu też muzeum rzadkich skamielin.

10. Sierra City
Miasto wybudowane u podnóża Mt. Reptil. Cały rok panuje tutaj lato, opadów nie ma tu w ogóle. W mieście można spotkać małe pokemony kamienne i ziemne. Znajduje się tu też Gym z drugą odznaką.

11. Nieve City
Miasto wybudowane u podnóża Mt. Reptil. W przeciwieństwie do Sierra City – tu cały rok panuje zima. Śnieg rzadko przestaje padać. W pobliżu miasta znajduje się Ice Cave. Tuż przy PC stoi Gym z pierwszą odznaką.

12. Enorme City – na północ od Anfang
Jest to największe miasto w regionie. W tutejszym PC co miesiąc odbywają się różne turnieje. PokeMarket w Enorme jest jednym z najlepiej zaopatrzonych. Jest tu też lotnisko i Gym z trzecią odznaką. W mieście nie ma żadnej roślinności.

13. Anfang Town – początek podróży
-          małe pokecenter
-          mały sklepik
-          laboratorium prof. Dirka
-          wielkie drzewo w centrum
W centrum miasta znajduje się olbrzymie, martwe drzewo. Miasto jest wybudowane wokół niego, na planie koła. Znajduje się tu laboratorium znanego w Poke-Świecie profesora Dirka oraz małe PokeCenter. Tu gracz zaczyna swą podróż.

14. Growleaf City – miasto na zachód od Amber
-          pokecenter
-          ogród pokemonowy
-          sklep z ziołami
-          sala 4 z odznaką (pokemony trawiaste i robaki)
Nazywane „Ogrodem Dakarem”, Growleaf to miasto o niezwykłej roślinności i pięknym ogrodzie botanicznym. Dogodne warunki sprawiły też, że można było tu wybudować Safari Zone. W mieście znajduje się sklep z rzadkimi Berry oraz Gym z czwartą odznaką.
15. Mt. Reptil
Najwyższy szczyt w regionie. Większość z miast jest zbudowane u jego podnóża. Wyprawa na szczyt trwa około dwa tygodnie. Legenda głosi, że w tak wysokim miejscu mogą żyć rzadkie Pokemony Latające. Wspomniane jest w niej o „wielkim, zielonym wężu latającym po zboczach Reptilu.


16. Lake Agilidad
To jezioro znane jest ze swoich niespokojnych wód. Głęboko pod wodą odkryto starożytny grobowiec jednego z Antycznych pokemonów.

17. Ice Cave
Jest to jaskinia łącząca dwa miasta. Można w niej spotkać mnóstwo lodowych pokemonów. Jednak, iż jaskinia została wydrążona przez człowieka – nie ma możliwości się tu zgubić.

18. Dusk Cave
Najbardziej wysunięte na południe miejsce w regionie. W tej grocie roi się od pokemonów duchów i ciemności. W trzech najodleglejszych korytarzach swój sen kontynuują wygonione przez Team Galactic z regionu Sinnoh trzy duszki.

19. Victory Road + Pokemon League
Długa droga w jaskini i miejsce, gdzie dąży każdy szanujący się trener.

20. Cycling Road
Zwyczajna droga rowerowa biegnąca przez Mt. Reptil.Kolejność poruszania się – po literach alfabetu, od A do R.LIDERZY I ELITE FOUR W REGIONIE DAKAREM
 
Sneasel
Spheal
Glaceon
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Kry
·         3x Great Ball
·         1500$
Leader Julie
Sneasel lv. 13
Spheal lv. 12
Glaceon lv. 14


Larvitar
Rhyhorn
Aerodactyl
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Onyksu
·         2x Heavy Ball
·         2000$
Leader Jimmy
Larvitar lv. 18
Rhyhorn lv. 18
Aerodactyl lv. 21


Skarmory
Scizor
Lairon
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Stali
·         2x Iron
·         2500$
Leader Aaron
Skarmory lv. 22
Scizor lv. 21
Lairon lv. 24


Breloom
Grotle
Yanmega
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Krzewu
·         2x Net Ball
·         10x PokeKarma
·         3000$
Leader Eric
Breloom lv. 24
Grotle lv. 29
Yanmega lv. 29


Honchkrow
Cacturne
Spiritomb
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Mroku
·         1x Dusk Stone
·         3500$
Leader Georgia
Honchkrow lv. 37
Cacturne lv. 35
Spiritomb lv. 39


Solrock
Houndoom
Infernape
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Dymu
·         1x Fire Stone
·         5x Ultra Ball
·         4000$
Leader Robert
Solrock lv. 37
Houndoom lv. 37
Infernape lv. 43


Banette
Mismagius
Gengar
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Umarlaka
·         1x Dusk Stone
·         2x Calcium
·         4500$
Leader Spencer
Banette lv. 43
Mismagius lv. 42
Gengar lv. 47


Pidgeot
Noctowl
Swellow
Staraptor
Za wygraną otrzymujesz:
·         Odznakę Skrzydła
·         3x Carbos
·         3x Protein
·         5000$
Leader Vladimir
Pidgeot lv. 45
Noctowl lv. 43
Swellow lv. 47
Staraptor lv. 50


Ampharos
Persian
Raichu
Gyarados
Electivire
5100$
EF Syrius
Ampharos lv. 54
Persian lv. 53
Raichu lv. 54
Gyarados lv. 56
Electivire lv. 56


Venusaur
Arbok
Nidoqueen
Crobat
Toxicroak
5300$
EF Martha
Venusaur lv. 53
Arbok lv. 55
Nidoqueen lv. 55
Crobat lv. 56
Toxicroak lv. 58


Bronzong
Claydol
Lunatone
Medicham
Metagross
5500$
EF Lucy
Bronzong lv. 56
Claydol lv. 56
Lunatone lv. 55
Medicham lv. 58
Metagross lv. 60


Walrein
Lapras
Tyranitar
Dragonite
Wailord
5700$
EF Andrew
Walrein lv. 56
Lapras lv. 56
Tyranitar lv. 55
Dragonite lv. 58
Wailord lv. 60


Rhyperior
Rampardos
Armaldo
Steelix
Skarmory
Aggron
Champion Mike
Rhyperior lv. 61
Rampardos lv. 59
Armaldo lv. 61
Steelix lv. 61
Skarmory lv. 63
Aggron lv. 65

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia