Koniec PokeSerwisu

PokeSerwis został oficjalnie zamknięty 18 września 2010 roku.Koniec
Nadchodzą chwile w życiu, które trzeba wreszcie uporządkować, zrezygnować, całkowicie zamknąć - na PokeSerwis, nadeszły już te chwile. Postanowiłem kategorycznie skończyć, z właśnie PokeSerwisem, zamykając go. Powodów można znaleźć pełno, lecz tylko jeden jest najważniejszy - brak zainteresowania Pokemonami.

Mam już to od kilkunastu(bądź kilkudziesięciu) mięsiecy - tematyka mnie, już w żaden sposób nie przyciąga, nie interesuje, nie sprawia frajdy. Strona przyznam się szczerze, że chyba od roku była prowadzona na siłę, z nudów i z tego, że nie umiałem się z nią rozstać. Zawsze traktowałem PokeSerwis (jak i wcześniejsze wersje strony jak dziecko), teraz przyszedł czas, by dziecko mnie opuściło. Czy na zawsze? Strona, zapewne tak, ja w pełni nie - chociaż, moja aktywność na wszelakiej PokeScenie, już była bardzo mało aktywna. Ostatnio z Extremerem, mieliśmy plan całkowicie nowej wersji strony - nowym, własnym silniku, ogółem, całość naprawdę wygląda "jak cuda na kiju" (całość była zapowiedziana na forum PokeCollect, jednak po co znów coś zaczynać a następnie kończyć, skoro, ani mnie, ani Extremera - Pokemony nie korcą. Wspólnych projektów, zapewnie już nie będziemy nigdy prowadzić - posiadamy, w obecnej chwili całkowicie inne gusta, ja nie mam czasu, on nie ma czasu. 

Przez te kilka lat, gdy byłem obecny z Wami, nauczyłem się dużo rzeczy, jak i doświadczyłem, dużo krytyki, przykrości - mimo, to cały okres wspominam miło, "z bananem na twarzy", dorastałem razem z Wami (nawet, kiedyś i cierpiałem z Wami xD). 

Mój żywot na PokeScenie się skończył, na prawdę, nie ma sensu tego dalej ciągnąć. 

Za te wszystkie lata, dziękuje przede wszystkimExtremerowi, to on mnie wprowadzał w świat prowadzenia czegoś "dużego", zawsze służył mi dobrą radą, pomocą, wsparciem, pomimo, że kilka razy urywaliśmy kontakt, na dłuższy okres czasu. 

Druga osoba to przez niektórych znienawidziony czaks(Chaksor itd.) Mimo, że kilka razy sobie u mnie przeskrobał, dziękuje, przede wszstkim za serwery, które mi nie tylko "sponsorował" na PokeSerwis, ale na moje inne (jak tak sobie teraz myślę - żałosne) projekty. Chciałbym podziękować, całej ekipie PokeSerwisu i PokeCollectu, za czas spędzony z Wami, są osoby właśnie z tego zespołu, których nigdy nie zapomnę i będę starał się z nimi utrzymywać ciągły kontakt. Pozwolę sobię wypisać kilka osób, którym dziękuję za spędzony czas na PokeScenie. (kolejność przypadkowa, nicki mogą być nieaktualne)
o    Extremer
o    paqo
o    czaks
o    vabigoon
o    vulpi
o    Modrzew
o    Dark Kamuto
o    Destoyer_15
o    Kicu/Krahu
o    Kenta
o    Siepet
o    Komar
o    Nieznany
o    Ashin
o    Bary93
o    Tails Potter
o    Jahmen
o    PokeMan
o    kurnik
o    Legends
o    Maxim
o    PatrycjuszD
o    Drago
... i innym osobom, o których niestety zapomniałem. Na koniec chciałbym podziękować konkurencji, Pokemon Valhalli - zawsze byliście najlepsi i tak zapewne pozostanie. A ja próbowałem, przez te wszystkie lata Wam dorównać, a tyle czasu zmarnowałem. Przyszłość? Bez przyszłości i tak zostanie. To już na 99% koniec PokeSerwisu. O mojej decyzji, jeszcze nie wie Extremer, ale pewnie się też ucieszy, jak ja - że jednego obowiązku mniej.

Czuwajcie! (a niektórzy nawet gnijcie, tu dalej)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia