Gorzkie żale Maddoxa (Revelvet PokeZin 1)

Tytuł artykułu: Gorzkie żale Maddoxa.

Ostatnio sporo można było poczytać o sprawie niejakiego Maddoxa, jednego z użytkowników Forum Revival, a także innych for (nie wiem, nie sprawdzam i nie kontroluję tego), który został z przystępny sposób zbanowany ku mojej uciesze. Niestety nie wszyscy widzą perfidii tego kolesia więc specjalnie dla was - wytłumaczę wam ją.


Wszystkie materiały które przeczytacie teraz pochodzą z naszej prywatnej korespondencji (PW, wiadomości prywatne na YouTube, forum i chyba GG). Materiały całe zostaną opublikowane w formie przejrzystego PDFu "Maddox +3" w dziale Revelvet na uniwersum Revivala (tego jest jakieś 6 stron i nie zmieściłaby się całość na Zinie). Pisownia wszystkich cytatów jest zachowana w oryginale.

1 husteczka: Maddox zostaje wyje***y.
Emachel wpada wraz z firegonem na pomysł nakręcenia alternatywy dla ROA - SOK. Maddox, który miał być jednym z nagrywających niestety nie został uwzględniony w produkcji. Co więc robi? Obraża się na kolegów i z wroga Revivala staje się jego nagłym sprzymierzeńcem. Oj nie, coś mi nie pasuje. " Ostatecznie ukradli mój pomysł, robiąc podcast beze mnie mimo wiadomych ci już faktów. Zdradzili na maska mnie, zdradzą i ciebie. uważaj lepiej. " Napisał mi wtedy poszkodowany. Ale co było wcześniej? Mianowicie takie kwiatki jak: "Minęło już kilka miesięcy od kiedy to wymyśliłem i oni stwierdzili ze bosko będzie was pogrążyć, Emachel wyjątkowy się przy tym rajcując podobieństwem do twego głosu. Nie mniej jednak bardzo żeśmy byli tym zrajcowani, a oni dwoje (ja zresztą też, ale chyba jako jedyny z nasz trzech mówię ci to prosto w oczy, przynajmniej jeśli się tu teraz patrzysz) ze oczernialiśmy reva i ciebie w rozmowach pomiędzy sobą na okrągło. Chyba nawet robiliśmy to częściej niż oddychanie."
Można to przetłumaczyć w ten sposób: "Ogólnie cię nie lubimy i pojeżdżaliśmy po tobie tak, że brakowało nam oddechu, ale jak oni mi zrobili takie świństwo, to chyba cię polubię, i już będę grzeczny." Ostra żenada, podszedłem do tego z dystansem.

2 husteczka: Wypi*****aj bo skasowałeś mi temat!!!
Dostaję PW od Maddoxa, z pytaniem, gdzie jest jakiś temat, który on kiedyś jakiś napisał. Nie wie nawet dokładnie sam jaki, nie zna tematu, adresu nic. Skąd ja mam o nim wiedzieć? Jak się pytam o dokładniejsze info, on odpowiada:
"Kurczę no, ten najpierwsiejszy o Heart Gold, kiedy tłumaczyłem wszystkie infa jakie wtedy wyszły. Nie chcesz mi zdjąć tych warnów, wporzo, ale jak już specjalnie robisz mi na złość to większych dowodów na hamstwo w moją stronę być nie może. A ja o tobie aż tak źle nigdy nie mówiłem."
I tu myślę sobie, no ładnie, koleś zaczyna mi wyrzucać, że jestem chamem, a tekst kończy słowami, że o mnie on TAK ŹLE nigdy nie mówił. TAK ŹLE? NO BIG LOL i ROTFLCOPTER! Często mnie koleś pojeżdżał, ale tak źle to aż nie mówił! Co za debil! Akurat natrafił na mój zły dzień i odpowiedziałem mu po chamsku jak na prawdziwego chama, nie usuwającego ostrzeżeń i robiącego na złość przystało.

3 husteczka: Spoko stary!
Maddox odpisał:
"Spoko stary. oczywiście wiesz że nie wierzę w twoje słowa, tak więc dopiero teraz po raz pierwszy wiem już całkowicie co o tobie myśleć i nie będę szczędzić w słowach na twój temat. Tak wiec chce abyś to usłyszał jako pierwszy - dla mnie jesteś niedopier*****y. Żegnam. No spróbuj mi gnoju teraz za to wystawić warna, z chęcią i to wszystkim ujawnie jak sie zabawiasz."
I to jest coś pięknego proszę Państwa :) Maddox teraz JUŻ WIE co o mnie myśleć i podzieli się tą informacją z wami wszystkimi! Jestem dla niego.. W sumie nie wiem kim, bo słownik nie odpowiedział mi co to jest. Inne przekleństwa znam, ale tej modyfikacji jeszcze nie. I oczywiście nie wolno mi wystawić warna za obrażanie admina, bo przecież jak to tak, że ja się zabawiam jego kosztem :D
Szczerze się śmiałem z tej wiadomości. Zapisałem sobie ją w archiwum i czytam sobie do poduszki. Codziennie. Bo jestem niedopier*****y.

Cała paczka husteczek: Mamo! Jestem na YouTube!
Maddox jak powiedział, tak zrobił. Nakręcił kilka filmików na Youtube i w razie gdybym ich nie widział, wysyłał mi wiadomości na Youtube z nimi. Kiedy "cała prawda o vulpim" wyszła na jaw, Maddox myślał, że wielce mnie to pogrąży i mu ulegnę. Nic z tego. Nawet namowy Daru nic nie pomogły. Nasz zapłakany w husteczki Revelvetu Maddox musiał się poddać. Kiedy już wiedział, że vulpi jest nieugięty, stwierdził co następuje:
"To jest tak - Ja jestem totalnie za pokami i mam nadzieję że Revival także, więc nie wyobrażam sobie żebym mógł być stale zbanowany na jakimś forum. Z Trawkiem się dogadałem, a ty mimo wszystko jesteś od niego bardziej rozsądny, bo on to taki świr, a ty się po prostu o wszystko obrażasz."
No proszę, czyli już nie jestem niedopier*****y, tylko się po prostu obrażam?
"Chodzi mi tutaj o wykupienie wszystkich 6 warnów, aby całkowicie oczyścić swoje imię. Mam czas na kompie dosłownie po całych dniach więc mogę dla ciebie, jeśli byś tak sobie zażyczył, np. za -wartość 1 zebrać np. 1000 picków jakiegoś poka, albo napisać 2000 linijek opowiadania na dowolny temat (za jakość nie odpowiadam), no cokolwiek czasochłonnego na czym by ci zależało, to ja to mogę zrobić. Poza tym, jest aż 6 z moich ulubionych poków na nowym logo reva, co tym bardziej mnie zasmuca że niczego oprócz nich nie mogę sobie pooglądać -_-"
Tylko teraz, specjalna promocja! JEDEN WARN za 1000 "picków jakiegoś poka"!!!! Promocja kończy się za 3 minuty!!!
"Co do przeprosin, z mojej strony absolutnie ich nie będzie, ponieważ nic bezpośrednio ci nie zarzuciłem"
NIC BEZPOŚREDNIO MI NIE ZARZUCIŁEŚ? NO POWAŻNIE?
"To teraz decyduj. […] Czekam niecierpliwie na odpowiedź, jaka by ona nie była, chociażby "Spadaj skur...", bo nie pozostawiało by mi to żadnych wątpliwości. Darek mówi żeś się obraził, ale oboje wiemy że nie ma za co, więc oczekuję rozsądnej odpowiedzi.
P.S. Sądzę że czas poświęcony na napisanie samej tej wiadomości jest dowodem na to że nie żartuję."
Po prostu kosmos na maksa. Czy ten koleś myśli, że po takim podejściu do mnie, po takich pojazdach i wiadomościach, nagle zostanie ułaskawiony, zdejmę mu 6 warnów i będzie wszystko w porządku, tylko dlatego, by mógł mnie za plecami znowu pojeżdżać? PO MOIM TRUPIE.

Na tym kończy się cała historia. Mam nadzieję, że niektórym rozjaśniło to, dlaczego Maddox został zbanowany i nigdy nie zostanie ułaskawiony. Mam nadzieję też, że teraz z rezerwą podejdziecie do wszystkiego co wam napisze.


vulpi.

2 komentarze:

  1. Może chusteczka?

    OdpowiedzUsuń
  2. Popłakałem się ze wzruszenia, chyba potrzebuję chusteczki. Wonder why.

    OdpowiedzUsuń

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia