Pokeman ratuje świat (znowu) (Revelvet, PokeZin 2)

Tytuł artykułu: Braki na PPSie, czyli PokeMan saves the world!

Na nowym forum Valhalli (PVF) była niedawno wielka dyskusja na temat bodaj ratowania świata, czy coś takiego przez niejakiego biednego, schorowanego, wiecznie walczącego palladyna PokeMana i jego świtę w postaci 4xI oraz Emachela. Razem planują oni "rule the world!", czyli podnieść załamaną, straconą i pozbawioną życia głównie przez złego rachitycznego vulpa, Polską Scenę Pokemon! (jak to dumnie brzmi, kiedy pisze się to z dużych liter!)1 husteczka: Kompletna dezorientacja!
Zaczyna się bardzo trywialnie, nowym tematem na PVF, w którym można wyznaczyć braki forum. Dzielny palladyn, obrońca kwiecistej pokesceny - "Pokeman: The brave and the bold" wyznacza granice burdelu i totalnej porażki Polskiej Sceny Pokemon (nadal nie mogę się nadziwić, jak to dumnie brzmi, kiedy się to czyta z dużych liter!):

Phi, na każdym elemencie PPSu NIGDY nie ma na czas aktualizacji i jest kompletna dezorientacja. Podobnie tutaj, wiadomo, lepiej napisać nowe niusiki, artykuliki/cokolwiek nowego niż napisać Historię strony, Dodatkowy dział poświęcony wszystkim byłym redaktorom od 2003 r., jasne zasady, obyczaje strony itp.

Rozumiem, że najważniejszą sprawą dla dzielnego obrońcy światłości Pokemana, nie jest pisanie tego co dzieje się teraz i będzie się działo w przyszłości w Pokemonach, tylko poświęcanie czasu gównianej (spójrzmy prosto w oczy) przeszłości z lat 2003? LOLWUT?

Tak jest niestety wszędzie i nic się nie zmieni, bo sposób myślenia ludzi odpowiedzialnych za to, się nie zmienia ( bo gdyby się zmienił, to na Revie nie byłoby grochu z kapustą, […]

Groch z kapustą? A jakby się zmienił to co? Byłaby fasolka po bretońsku? Nasz dzielny "Pokeman the vulpikiller" chyba trochę przesadził. A może po prostu wymienił swoją nielubianą potrawę?

2 husteczka: Daru jest nierozważny!!!
Niestety takiego podejścia nie podziela obrońca światłości, Emachel znany również pod bohaterską postacią "I have got you in my ass", który w innym temacie, gdzie Daru aka "Mam admina i nikt mi nie podskoczy" (który robi z siebie pośmiewisko stwierdzając, że najpierw ma logi, potem, że nikt mu nie udowodni, że nie ma, potem że gdzieś tam ma, potem że jednak nie ma, a na końcu, że w ogóle to on jest dobry, a my jesteśmy źli), stwierdza, że jednak nie będzie stanowił chłosty na forum w postaci admina dla dzielnego obrońcy wszechsceny pokemon 4xI aka "Nie wiem, za co nie znoszę vulpa", za to, że 4xI zrobił wielki comming out stwierdzając (i tu cytuję) I SUCK COCKS. Wracając do Emachela:

4xI miał być adminem? Niby po co? Żeby siedzieć i nic nie robić, tylko flejmy wywoływać? Ludzie, dajcie sobie spokój, oddzielmy żarty od rzeczywistości.

Cóż za piekielnie ostre słowa!

A tak w ogóle, historia PPSu jest świetna. 10% to robienie czegokolwiek, 90% to rozczulanie się nad przeszłością... Typowo polskie. 

Cóż, nie sposób się z tym zgodzić. Tylko czemu ten opis pasuje mi idealnie do Pokemana?

3 husteczka: Wszystkie projekty są do dupy - nawet Rev!
Dzielny palladyn, rycerz światłości polskiego Pokemona - Pokeman, postanowił oświecić swoją wątłą wiedzą innych, czytając mi w myślach (i to jak!) i ukazując najstraszliwszą prawdę na forum PVF:

[…] Tylko teraz już tak ni ma, a Vulp leje na Reva, bo nie chce mu się zdjąć nieaktualnych ogłoszeń ( lackey i radyjko ) i w ogóle.

Ahhh ciepły mocz.. Mmmmmmmmm….

[…] Poza tym, teraz to już nikt chyba tam nie będzie chciał forum swojego projektu [ całe forum może w każdej chwili zniknąć przez humory admina, nieodpowiedzialność, bałagan zamiast jego sprzątnięcia robi się nowe ( zazwyczaj niepokemonowe ) projekciki z czego jak dotąd tylko jeden wypalił - ROA ]. 

Ah te moje humory :) Moja nieodpowiedzialność, która sprawiła, żę forum istnieje już 4 rok! Mój bałagan, przez co u mnie moderatorzy mogą zmieniać innym wszystko w ich profilu! BA! Mogą nawet wystawiać ostrzeżenia każdemu za nic!
Ale najlepsze są projekciki. Otóż ROA jest oczywiście JEDNYM z nich. Cóż, nasz dzielny Avatar światłości Pokeman, zapomniał pochwalić się swoimi… a może i nie zapomniał? Są takie projekty, którymi mógłby się pochwalić? Ano jednak nie ma ani jednego.

Cała paczka husteczek: Projekty? Ano są!
Pokeman zapytany o swoje projekty nie odpisał. Posłał tylko serdeczne pozdrowienia dla Revivala i skomentował jego projekty, które nagle jak wysypka na dupie się pojawiły!:

Konkurs Pokeball ? Miały być kolejne edycje ( info z ROA ) i nima.

Cóż. Były 3 serie konkursów z Ballami, nawet "Mędrzec zapomnianych krain poplowych - Berbel znany również pod postacią Światłego i Naznaczonego" chwalił się, że dostał czapeczkę! No ale oczywiście dzielnemu odkrywcy krain pokemonowych Pokemanowi to za mało, bo przecież jak nic się nigdy nie wygrywa, to trzeba gdzieś się wyżalić, a już najlepiej na organizatorów tego dennego konkursu, czyli tego "Zgniłego, mrocznego nekromanty - Vulpiego, znanego również jako czerwonego REVolucjonistę, dyktatora i PRowca" (Public Relations, a nie tam jakiś pokerank).

Czat ? Też ni wypalił...Zapomnieliście, że coś takiego jest od początku w skrypcie forum, i przez wiele mies. był czat z jakiego zewn. skryptu na którym każdy mógł się podszyć pod każdego - ot, wada IRCa/czatów. Upadł, bo mieliście problem z serwerem którego zasoby marnowaliście na coś, co było jak RAM - ulotne. Przez co pożytku z tego, ni było żadnego. Ot, p_s jak ni było Vulpa to mi dawał tam moda abym przez godzinkę miał radochę.

Jak mało wystarczy naszemu Pokemanowi do radochy? Ciekawe, czy za admina dostałby orgazm jak emachel przy niejednym "rozpakowywaniu"? Hihi :D

FIŚ ? Blog na którym pojechano głównie po mnie, PokeRangu i moich sprzymierzeńcach.

No przecież!

I masa innych chwilowych projektów które były niepotrzebne.

A więc jednak jakieś są!

Też robiłem dużo podobnych, a do dzisiaj jeden z nich mi procentuje - konto na YT gdzie codziennie jestem zawalany zaproszeniami itp. i nie nadążam z akceptowaniem tego 

Toż to przecież projekt wszechczasów!!! Ja się nadal dziwię, czemu to konto na YT nie zastępuje całej Valhalli, jej forum i popla i nawet jeszcze Reva, przecież tamto PROCENTUJE!!!!! Aż mi mowę zatkało!


Morał z tego jest wyłącznie jeden. Drogie dzieci, nie jedzcie herbatników, bo owieczki na polance będą miały wzdęcia.

Oczywiście i tym razem - póki pamiętam - nie zostawiam was na pastwę losu i przedstawiam PDF (którego być może już znacie) zatytuowany: Rev, Pokeman, Popl i inne, którego ściągniecie z linku poniżej:


vulpi.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Tagi, wyszukiwanie

~zgridesu 3d 3dzi0 adex aggy aktualizacje album andrzej archel artykuły ash200 audycja ban battle frontier baza artykułów beenhakier berry blog błędy bunt button ciekawostki crystal cynd ninja czanel d-serious d4rky dakarem Dark Archon dark kamuto daru day care desert underpass Dim download emachel emerald film film drugi film pierwszy filmiki firefree fis flame flasz flejm forum foto frlg funny man galeria gitny glossygem google gorzkie żale grafika grafiki grzeg hikomikos hyperion ifrexalis imprezy informacje island of glory kalendarium kangel kartdeks karty kłótnia komiks koniec koniec revivala konkurs księga pamiątkowa kykiske lab legends listva logo lord maddox mapa mg minecraft minirevival mitink moderacja modrzew mpoke mpokemon muzyka nid nolfaverll nowy revival obrazki open revival oświadczenie vulpiego paczki pbf Piotrek1113 podkast pokecollect pokeday pokeevent pokefail pokeman pokemon pokemon rulez Pokemon Valhalla pokeraj pokerulz pokescena pokeserwis pokezin posysaj poznań pppsp pps ptcg punkty PV pvf pyrkon pyrkon2014 radio radio reprint raik ranki re:vival reakcja red blue yellow reklama relacja reorganizacja revelvet revival revival 6 revival on air revival promo project revival trade revivalinia rinfo roa rok 2001 rok 2005 rok 2006 rok 2007 rok 2008 rok 2009 rok 2010 rok 2011 rush sb scott serwer sousuke spotkanie strony targi teor the end of revival toplista trawek trolling tyma unboxing użytkownicy vud vulpi Warszawa wikinezka xipog xipogcraft youtube załączniki zamknięcie zdjęcia